SEO hizmeti uygun dofollow backlink fiyatları google pagerank sıralama yükseltme çalışması ilk sayfada çıkmak için backlink paketleri internetten online sanal alışveriş mağazaları tüm listesi. Reklamcılık, dijital pazarlama, google news kayıtlı haber sitelerinden makale edu gov backlink.

Kalıcı Backlink Paketi Seo Hizmeti Çalışması Ucuz Uygun

Backlink SEO Fiyatları Seo Çalışması Seo Hizmeti

Tarafından 02 Mart 2016 tarihinde, Kalıcı Backlink Paketi Seo Hizmeti Çalışması Ucuz Uygun kategorisinde yayınlanmıştır.

Backlink SEO Fiyatları Seo Çalışması Seo Hizmeti

2000 yılından beridir firma olarak birçok farklı hizmet vermekteyiz. SEO, Sosyal imleme ve forum tanıtımı, backlink hizmetleri, Twitter ve FB takipçi, portal site yönetimi vb. şeklinde sıralayabiliriz. Deneyimli SEO Ekibimiz ile Sizlere Profesyonel Olarak Destek Olmak İçin Buradayız! Hedef kelimelerinizde yükselmeniz ve hitinizi arttırmak için uygulatabileceğiniz profesyonel backlink paketleri ile karşınızdayız.

 

SEO ÇALIŞMASI PAKETİMİZ

( Güvenli Doğal Manuel Çalışmadır Siteniz Google Tarafından kesinlikle Ceza almaz Sandbox a Düşmez !! )

 

 Toplamda 20 adet “PageRank 3 – Pagerank 7” Sitelerden Makale içerisinden Backlink + 100 Türkçe Forum Tanıtımı + 150 Sosyal İmleme + Toplamda 5 Milyon Üyeli Twitter ve Facebook Sayfalardan ve Facebook Gruplardan Paylaşım !!! ( Çalışma 4-5 Gün içerisinde teslim edilir ve paylaşımların ve tanıtımların hangi Sitelerde yapıldığının Raporu size Sunulur )

 

İsterseniz Sadece Ana paketimiz olan  20 Pagerankli Sitelerden Makalenizin Yayınlanması Çalışmasını Satın Alabilirsiniz.

 

Sınırlı Süreli Paket Kampanya Fiyatı >> 140 TL

Sipariş İletişim >> guvenliseo@gmail.com

 

 

Web Sitenizin SEO Çalışması için İnanılmaz bir Fırsat Sunuyoruz.
Google Trustrank itibar, Google istenen anahtar kelimelerde Yükseliş ve Alexa Sıralama Yükseliş Odaklı Çalışmadır. Çalışmalar Kalıcıdır, kesinlikle otomatik Bot kullanılmaz, Tüm Çalışmalar Manuel elle tek tek yapılmaktadır. Çalışmalar Doğaldır ve Organik Gerçek Tekil Ziyaretçi Hedeflidir. Makaleleriniz ve sosyal imlemeleriniz yayınlanan sitelerden ve Facebook hesaplarından kesinlikle hiçbirzaman kaldırılmaz. 100% Olumlu Sonuç vermektedir ve Çalışmanın Etkisi Kesin olarak hem Google hemde Alexa sıralamanızda 10 günlük süre içerisinde görülecektir ve devam edecektir.

 

 

1) Backlinks – Yüksek Pagerankli Sitelerden Makalenizin Yayınlanması:

 

2 tane alışveriş ve eticaret konulu site,
1 tane Pagerank3,
5 Tane Pagerank4,
11 Tane Pagerank5
1 Tane Pagerank7

 

Toplam 20 aktif güncellenen kaliteli Yüksek Pagerank değerli WordPress tabanlı Sitede makaleniz yayınlanır. Makale içerisinden 2 adet bize vereceğiniz anahtar kelime ( keywords ) ile site adresiniz linklenir.
Tanıtım yazısı ( Makale ) yayınlama çalışmasının faydaları: İlgili anahtar kelimelerde yükselmenizi sağlar , siteniz daha hızlı index alır,  Alexa değerlerinizi düşürür ve Backlink ve ziyaretçi sayınız artar.

 

PAGE RANK NEDİR?
PageRank, Google’ın site sıralamasında kullandığı algoritmanın sonucu sitenize verdiği değeri gösteren basitleştirilmiş 0’dan 10’a kadar olan bir değerdir. Bu değer genel olarak özgün bir içeriğe, sayfaya verilmiş bağlantılara ve bağlantı veren sayfaların kalitesine bağlı olarak değişir.

 

 

2) 100 Forum Tanıtımı ve 150 Sosyal İmleme Özellikleri:

 

Farklı Ipler üzerinde 150 Sosyal İmleme sitesi. Google ve Sosyallik açısından önemli bir yere sahip olan forum tanıtımı ve Sosyal imleme işlemlerini sizler için özenle yapıyoruz.
100 Adet farklı kaliteli Türk Forum Sitesi. (A-Class & C-Class farklı ip üzerinde)
Tüm Forumların Link Çıkışı Dofollow ‘dur. Sitelerin hepsi TÜRKÇE’dir.
Linklerinizi sadece üyeler değil tüm ziyaretçiler görebilecek.

 

 

3) İlave olarak toplamda 5 Milyon+ Takipçisi bulunan Twitter hesaplarından, Farklı Facebook Sayfa ve Gruplarda sitenizin index sayfası ve bazı önemli sayfaları kalıcı olarak paylaşılır.
Bu çalışmanında Sitenizin Ziyaretçi sayısının ciddi şekilde artmasında , Google itibar seviyenizin artmasına, Alexa Rankinize Marka bilinirliliğine ve sayfalarınızın Google  indexleme hızının artmasına faydası olur.

 

 

NOT :: Sipariş verdikten Sonra Sizden İSTENENLER >> Site Linkiniz, Tercihen enaz 100 kelimelik özgün makaleniz ve 2 adet makale içerisinde yer alan anahtar kelime. (site linkiniz bu anahtar kelimelere Dofollow olarak linklenerek yayınlanacaktır) Çalışma yapıldıktan sonra işimizi garantiye almak adına linklerin tamamı pinglenir. İmleme çalışmasında özel proxyler kullandığımız için daha sağlıklı sonuçlar elde ederiz.

+ Çalışma 4-5 Gün içerisinde teslim edilir ve paylaşımların ve tanıtımların hangi Sitelerde yapıldığının Raporu size Sunulur !!

 

Paket Kampanya Fiyatı >> 140 TL

Sipariş İletişim >> guvenliseo@gmail.com

 

* Porn*grafik, müstehcen, yasa dışı, terör, ve İllegal Siteler kabul Edilmez.

 

 

—————————————— 0 —————————————————–

 

 

ÇALIŞMA HAKKINDA BİLGİLER VE SİTENİZE FAYDALARI ::

 

Backlinks Nedir? Neden Önemlidir?
Websitenize pagerank değeri yüksek popüler sitelerden makale içerisinde link alarak sitenizin popülerliğini ve arama motoru sıralamasını yükseltebilirsiniz.

Backlink kelime anlamı olarak geri bağlantı demektir. Backlink; (X) sitesinin sizin sitenize verdigi linklere denir. Backlink sayesinde arama motoru botları sitenizi daha sık ziyaret ederler. Backlink almadan önce hedef kelime ile ilgili sayfanızın içeriğini geliştirmeli, sayfanızın içeriğine uygun özgün makaleler yayınlamalısınız. Özgün, etkili ve güzel makale içerisinden Backlink alırsanız bu backlinklerin normal indexten verilen backlinklerden %100 daha fazla yararını göreceksiniz… Makale içerisinden değilde, sadece sitelerin index sayfalarından backlink alırsanız bu Risklidir ve Google bunu Spam link, spam çalışma olarak algılayabilir ve sitenizin güvenilirliğini trustrank ini düşürebilir hatta Sandbox a alabilir.

Şunu unutmayın ki almış olduğunuz Backlink’lerin kalıcı olması gerekmektedir.
Web sitenizin arama motorlarında yükselmesi için kalıcı backlink kaynaklarına ihtiyacınız vardır. Backlink kaynaklarını kendi bünyemizde barındırdığımız için kalıcılık garantisi veririz. Potansiyel müşteri adaylarınızı çoğaltmak ve websiteniz ile daha çok kişiye ulaşmak için kalıcı makale backlinkler oluşturun.

 

Sosyal İmleme Çalışması
İmleme siteleri Google gibi arama motorlarının önem verdiği sitelerdir. Sosyal imleme sitelerinin asıl amacı beğenilen konuların kendi içinde paylaşılmasını sağlamaktır. Yani, kullanıcıların beğendiği paylaşımları bu sitelere ekleyip diğer internet kullanıcılarına sunmasından ibarettir. Siz de bu yöntemle sitenize backlink kazandırabilirsiniz. Ayrıca sosyal imleme index hızınızın artmasında önemli bir etkendir. Bununla beraber Google sıralaması, Alexa, hit açısından önemli ve kaliteli bir çalışmadır.

 

İmleme Sitelerinin Özellikleri:
– Genel olarak Alexa sıralamaları iyi olan sitelerdir.
– İmleme sitelerin index hızları çok yüksektir.
– Tamamı farklı iplerde barınmaktadır.
– Link çıkışları dofollow nofollow karışıktır.
– Pligg tabanlı imleme siteleridir.
Sosyal İmlemenin Faydaları:
– Sitenizin index hızı artacaktır.
– Yüksek Pagerank değerine sahip sitelerden backlink kazanmış olacaksınız.
– Google gibi arama motorlarında yükselmenize yardımcı olur.
– Pagerank değerinizin artmasında katkısı olur.
– Sitenizin hitinin artmasına etki eder.
– Alexa sıralamanızı daha iyi yerlere taşır.

 

Türkçe Forum Tanıtımı

Birbirinden farklı Türkçe forumlarda tanıtım yazınızın yayınlanacağı backlink çalışması.
Tamamı Türkçe olan forumlarda tanıtım yazınızı yayınlıyoruz ve böylelikle size birçok backlink sağlamış oluyoruz. Bu backlinkler hedef kelimelerinizde yükselmenize yadımcı olmakla birlikte alexa rank değerinizin artmasında ve hitinizin artmasında da rol oynamaktadır.
Forumların Özellikleri:
– Forumların büyük çoğunluğu ziyaretçilere açıktır.
– Pagerank değerleri 0-5 arasında değişmektedir.
– Forumların tamamı birbirinden farklıdır.
– Forumlar farklı IP’lerde barınmaktadır.
– Tanıtım yazınızın forumlar kapanmadığı sürece silinme olasılığı çok düşüktür.
– Genel itibariyle forumların index hızı yüksektir.

 

Forum Tanıtımının Faydaları:
– Hedef kelimelerinizde arama motorlarında yükselme sağlar.
– Backlink sayınızda kalıcı bir artış olur.
– Alexa değerinizin artmasına yardımcı olacak.
– İndex hızı ve sayısı artacak.
– Forumlardaki üyelere ve ziyaretçilere yönelik reklam yapmış olacaksınız.

 

Twitter & Facebook Sosyal Ağlarda Paylaşım
Facebook, Twitter, Google+, Pinterest gibi popüler sosyal medya sitelerini birçoğumuz aktif olarak kullanıyoruz. Sosyal ağ siteleri, insanların birbiriyle içerik paylaşmasına olanak sağlayan platformlardır. Bir internet kullanıcısı, günlük web gezintilerinde beğendiği bir siteyi veya bağlantıyı aktif olarak kullandığı bir sosyal ağda paylaşmaya meyillidir. Sebebi ise hoşuna giden bu bağlantıdaki içeriği çevresindekilerin de görüp beğenmesini, hatta bu içerik hakkında yorum yapmasını ister. Yapılan bir paylaşım başkaları tarafından da beğenilip paylaşılabilir. Böylece paylaşılan link yayılmaya devam edecektir. Bu tarz paylaşımlar sizin siteniz için de yapılabilir. İnsanların sitenize ait bir linki paylaşması için içeriğin kullanıcı odaklı, sade ve anlaşılır olması büyük önem taşır. Sitenizin içeriğine önem vermeli ve faydalı metinler ile siteyi güçlendirmelisiniz ki insanlar beğenip sosyal ağlarda paylaşsın. Şunu unutmamalısınız, sosyal ağlarda yapılan paylaşımlar zamanla sitenizi otoriter hale getirecektir. Bu yüzden sitenizin Facebook, Twitter gibi platformlarda paylaşılması için bazı yollara başvurmalısınız.  Yapılan bu çalışmalar sosyal imleme olarak da adlandırılmaktadır.

 

Sosyal Medya Sitelerinin Google Sıralamalarına Etkisi:
Siteye dolaylı yoldan trafik/hit sağlar.
Doğal backlinkler elde etmenizi sağlar.
Sitenin bilinirliğini arttırır.
İçerik index hızında artış olur.
Yapılan paylaşımlar ve yorumlar sayesinde site içi etkileşim sağlanır.

 

Sınırlı Süreli Paket Kampanya Fiyatı >> 140 TL

Sipariş İletişim >> guvenliseo@gmail.com

 

seo

 

Pagerank kelime anlamı ile sayfa değeri anlamına gelir. Bu değer ilk olarak Standford üniversitesinde doktora yapan iki öğrenci tarafından geliştirilmiştir. Google arama motorunda arama sonuçları bu değere göre sıralanmaktadır.

 

 

Google ilk kurulduğunda, sıralamayı etkileyecek olan değerler, sayfa değeri olarak geliştirilmiştir. Sayfa değeri olarak adlandırılan bu değer google tarafından 0 dan 10 a kadar derecelendirilmektedir. Aldığı değere göre google arama motorunda ilk sıralarda ya da son sıralarda çıkmaktadır. Değer olarak üst sıralarda yer almasında özgün yazı olması, en çok aranan kelimeleri içermesi gerekmektedir. Bunun dışında ise googler yeni kurulan spam amaçlı web sitelerini google ban ile cezalandırmaktadır. Bu da bu sitelerin sıralamada yer almasını engelleyen bir durumdur. Google bu siteleri, içerdiği linklerin kalitesine göre, içeriklerine göre değerlendirip, spam amaçlı olup olmadıklarını saptayabilmektedir. Sitenin hizmet amacı ile içeriği farklı ise spam amaçlı olarak kurulduğu varsayılmaktadır. Bu sitelerin haricinde ise google yeni kurulan siteleri de google standbox çerçevesinde 3 aylık bir süre için denemeye almaktadır. Google standbox, yeni sitelerin sıralamada yükselmelerini engelleyen bir sistemdir. Bu sisteme giren siteler 3 aylık bir sürede denenir, sürekliliği ve özgünlüğü takip edilir. Bu deneme süreci sonunda kalitesini kanıtlayan siteler google standbox sisteminden çıkarlar. Tüm bu detaylar ve sistemler sayfa değerini etkileyen etkenlerdir. Çünkü bir sitenin içeriği öncelikle özgünlüğü ve içerdiği linklerin kalitesine bağlı olarak denetlenir. Bu denetim sonucunda 0 dan 10 a kadar bir değer alır. Google arama motorunda bu değere göre üst sıralarda çıkabilir. Google tarafından bu sayfa değeri ne olarak belirlenmiş ise, arama sonuçlarında bu değere göre üst sıralarda ya da alt sıralarda çıkar.

 

 

Pagerank konusunda yanlış bilinen bir konu ise, google arama motorunun bu değeri günlük olarak güncellemesine karşın, bizim bu değeri 3 aylık dilimlerde görebiliyor olmamızdır. Günlük olarak güncellenen bu değer, Google Toolbar a 3 aylık dilimlerde yansımaktadır. Ancak yakın zamanda bu düzen kontrolden çıkmış durumda, yani güncellemenin tam olarak ne zaman görünür olabileceği konusunda hiç kimsenin bir fikri yok, yanlış hatırlamıyor isem bir önceki güncelleme için 7 ay kadar beklemiştik.

 

 

Site sahipleri sıralamada üst sıralarda çıkabilmek için sitelerinde sürekli güncellemeler ve eklemeler yaparlar. Bu güncellemelerin google arama motoruna göre kalitesi, içeriğin özgünlüğü ve içerdiği linklerin kalitesi ile doğru orantılıdır. Sayfa değerini en çok etkileyen faktörlerden birisi, hizmet alanı olarak belirtilen site ismi ile, sitenin içeriğidir. Google da bulunan sistemde bu içerikler her gün kontrol edilir. İçerdiği linkler de sisteme bağlı olarak kontrol edilir. Buna göre de sitenin kurulumundan 3 ay sonra bir sayfa değeri verilir. Özgün içerikli, ve düzenli aralıklar ile güncellenen siteler ve ayrıca kaliteli linklere sahip siteler sıralamada üst sıralarda çıkabilmektedir.

 

 

Diğer bir etken de sitenin ziyaretçi sayısıdır. Google arama motorunda üst sıralarda çıkan bir sitenin ziyaretçi sayısı fazla olacaktır. Fakat google sisteminin ayrı bir kontrol mekanizması da popüler siteleri üst sıralarda çıkarmasıdır. Bu sitelerin hem kaliteli hem de ziyaretçi sayısı fazla olan siteler olması da, üst sıralarda çıkmasını sağlayacaktır. Sayfa değeri konusunda yanlış bilinen bir konu, sayfa değerinin güncellenme aralığı ve güncellenme detaylarıdır. Site sahiplerinin bu konular ile ilgili olarak, içerik ve site hizmet konusunu uygun belirlemeleri gerekmektedir. Bunun yanında da sitenin içerdiği linkler de etkili olmaktadır. Bu detaylara dikkat edilmediği zaman seo konusunda düşük değerde içeriklere sahip olacağız. Bu da sitemizin üst sıralarda çıkmasını engelleyecektir. Bu detaylara dikkat ettiğimiz zaman ise sitemizin daha çok ziyaretçi kabul etmesini sağlayacağız. Google arama motorunun sitelerdeki bazı içerikleri kontrol etmesinden kaynaklı olarak, sitelerin bazıları alt sıralarda kalmaktadır.Bu neden ile de site sahipleri sitelerinin ziyaretçilerini arttırmak için değişik yollar denemektedir. Bu yollar, çeşitli programlar yardımı ile alınabiliyor. Fakat google arama motorunun kontrol mekanizması o kadar gelişmiş bir sisteme sahip ki zaman içinde bu programlar da ortaya çıkıyor ve google arama motoru tarafından bu siteler cezalandırılabiliyor. Alt sıralara düşürülebiliyor ve ya tamamen sıralamadan çıkarılabiliyor.

 

 

Belirli zamanlarda google sitelerde sayfa değerlerini ölçmek için bazı kontroller yapmaktadır. Sitelerin bütün içerikleri her gün google arama motoru tarafından değerlendirilmektedir. Bu değerlendirmede site içerisinde bulunan bir program ya da bir kalitesizlik, bu sonuçlarla karşılaşmamıza sebebiyet verebilir. Sayfa değeri konusunda önlem almak için sitemizin her zaman ilgi çekici, özgün ve gündeme uygun içeriklere sahip olması gerekir. Bu içerikler dahilinde yazıların ve bilgilerin olması gerekir. Sitemizdeki linklerin kaliteli sitelere bağlanıyor olması da çok önemlidir. Sayfa değeri konusunda yeterli bilgimiz olması halinde sıralamamızı sabit tutabiliriz.

 

SEO Nedir? Nasıl Yapılır?

SEO hakkında bilinmesi gerekenler ve Profesyonel SEO çalışmasının önemi:

İşletmeniz için profesyonel web tasarım özellikleri barındıran bir web sitesi oluşturdunuz ve artık internette yer almak ve diğer kullanıcılara sitenizi tanıtmak istiyorsunuz. Sadece bir web sitesi yapmak ve yayınlamak ile malesef bu işlem tamamlanmış olmuyor. Web sitenizi insanlara duyurabilmeniz ve onların arama motorlarında sitenizi kolayca bulabilmesi için bir takım çalışmalar yapmanız gerekiyor.

 

 

SEO kelimesi, İngilizce Search Engine Optimization kelimelerinin baş harflerinden oluşturulmuş olup kelime anlamı olarak Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelmektedir. Peki SEO nedir ve neden bu kadar önemlidir. Öncelikle SEO adından da anlaşılabileceği şekilde, web sitenizin veya web sayfalarınızın arama motorlarında üst sıralarda çıkması için gerekli olan çalışmalar kapsamaktadır. Google, Bing, Yandex, Yahoo gibi arama motoru sağlayıcılarında web sitenizin üst sıralarda çıkması potansiyel müşterilerinize veya hedef kitlenize daha çabuk ulaşmanızı sağlaması açısından çok önemlidir.

 

 

Bu nedenle mevcut web sitelerinizin arama motorlarının istedikleri kriterlerde hazırlanması ve popülaritesinin arttırılarak daha fazla ziyaretçi ve dolayısıyla daha fazla Page Rank (PR) almasının sağlanması gerekmektedir. Page Rank; Google gibi arama motorlarının sitenizin popülaritesine göre vermiş olduğu 0 ile 10 arasında bir değerdir. Bu değer ne kadar yüksek olursa arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmanız o kadar yüksektir. Bu değer genel olarak özgün bir içeriğe, sayfaya verilmiş bağlantılara ve bağlantı veren sayfaların kalitesine bağlı olarak değişir. Pagerank, değer olarak sitenizin Google tarafından arama sonuçlarında sıralanmasını ve Google tarayıcısının sitenizi kontrol etme sıklığını etkiler.

 

 

Yazar Hakkında

pagerank backlink paketleri tanıtım yazısı seo hizmeti google makale yayınlama çalışması - http://www.alisverissitelerin.com/

İnternetten Satış yapan güvenli Eticaret Online Mağazalar Tanıtımı Listesi, Firmalar Rehberi. SEO hizmeti uygun dofollow backlink fiyatları google pagerank sıralama yükseltme çalışması ilk sayfada çıkmak için backlink paketleri, Seo Backlink Satışı Yüksek Pagerank Prli Link Ücretleri, Kurumsal Seo Çalışması Paketleri Forum tanıtımı sosyal imleme hizmeti, anahtar kelimelerle Alexa Google trustrank page rank sıralama yükseltme ilk sayfada çıkmak için seo sem hizmetleri, güvenli organik tekil hit ziyaretçi alımı.

Yorum yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Seo Backlinks Tanıtım Yazısı
online mağaza
Site istatistikleri
Genel Son Dakika Haberleri
Spor Son Dakika Haberleri
takvim
Eylül 2017
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
« May    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Hanajans Han Ajans Medya Reklamcılık Alışveriş Sitelerin www.alisverissitelerin.com - Backlink Paketleri SEO Tanıtım Yazısı Hizmeti Alışveriş Siteleri Listesi - En iyi güvenli ve ucuz Eticaret internetten alışveriş siteleri ve Online Mağazalar Listesi. Firma Rehberi ve Website Dizini. Samsung Galaxy iphone Lg Cep telefonu modelleri ve fiyatları, bilgisayar, laptop, tablet pc, notebook ultrabook, ipad, televizyon, kozmetik, Erkek kadın moda trend giyim, anne bebek genç çocuk ve hamile ürünleri, Abiye Elbise, Deri Mont, Bay Bayan Ayakkabı, satılık fotoğraf makinesi, kamera, handycam, ütü, sağlık bakım malzemeleri, Bikini, Bileklik, Bluz, Büyük Beden, Ceket, Cilt Bakımı, Çanta, Elbise, Etek, Ev Dekorasyon, Gecelik, Gömlek, Güneş Gözlüğü, Makyaj, Okul Alışverişi, Pantolon, Parfüm, Saat, Saç Bakımı, Sandalet, Sırt Çantası, Spor Ayakkabı, Takı, Tesettür Giyim, Topuklu Ayakkabı, T-shirt, Tunik, Yatak Örtüsü, nevresim takımları, mutfak aletleri, yazıcılar sarf malzemeleri, yazılım, monitor, hard diskler, projeksiyon, telsiz, müzik aletleri, motorsiklet ve oto aksesuar, en ilginç hediyelik eşya ve ürünler altın gümüş yüzükler kitaplar çiçekçiler dvd oyunları oyuncakları parfümleri klima bisiklet outlet bahçe bot çizme mayo oto lastik , protein tozu küçük ev aletleri kampanyaları Çamaşır Bulaşık Makineleri elektrikli ısıtıcılar objektifler termosifon şofben kombi uydu alıcı fax cihazları dijital dslr makineleri uzaktan kumandalı maketler banyo ofis çalışma odası takımları sobalar kategorilerinde en iyi markaların orjinal ürün satışını yapan online sanal eticaret mağazaları şirketleri firma rehberi, web sitesini arama motorlarına dizinlere ekleme kayıt, tekil hit ziyaratçi, trafik reklam kaynakları, eticaret sitesi kurmak için gerekenler, sahibinden ilan siteleri, bilim teknoloji sosyal medya gündem haberleri