SEO hizmeti uygun dofollow backlink fiyatları google pagerank sıralama yükseltme çalışması ilk sayfada çıkmak için backlink paketleri internetten online sanal alışveriş mağazaları tüm listesi. Reklamcılık, dijital pazarlama, google news kayıtlı haber sitelerinden makale edu gov backlink.

Son Dakika Haberleri Spor Magazin Dünya Ekonomi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Rusya Krizi

Tarafından 07 Aralık 2015 tarihinde, Son Dakika Haberleri Spor Magazin Dünya Ekonomi kategorisinde yayınlanmıştır.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Rusya Krizi

Alsan ne olur almasan ne olur?
Uçak krizi sonrası Türkiye’nin diplomatik dille konuşmayı sürdürdüğünü ancak Rusya’nın yaptırımlar uyguladığını vurgulayan Erdoğan, “Velev ki 1 milyar dolarlık ithalatınız olsun. Alsan ne olur almasan ne olur? Başka pazarlar bulunur. Türkiye sizin ithalatınızla yıkılacak bir ülke değil” dedi

 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen Türkiye İnovasyon Haftası Kapanış Seremonisi ile Küresel İmprove ve Türkiye İnovasyon Şampiyonları Ödül Töreninde konuştu. Erdoğan, “Türk Akımı taleplerimizin karşılanmaması sebebiyle, bir süredir tarafımızdan rafa kaldırılmış bir projedir” dedi.
Sözü Türkiye’nin enerjide dışa bağımlılığına getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, “İşte Rusya ile yaşadığımız son sıkıntıda ilk akla gelen, herkesi endişeye sevk eden mesele doğalgaz konusu oldu. Niçin çünkü ısınmada, elektrik üretiminde doğalgaz kullanıyoruz” dedi.
Bir hususun altını özellikle çizmek istediğini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan sözlerini,”Petrolümüzün yüzde 90.5’ini, Doğalgazımızın da yüzde 98.5’ini dışarıdan alıyoruz. Doğalgazda en büyük tedarikçimiz Rusya, ham petroldeyse Irak’tır. Ama her iki ülke de tek kaynağımız değildir” diye sürdürdü.

 

 

Enerji alternatifleri
Türkiye’nin Doğalgazı Rusya’nın yanında İran, Azerbaycan, Nijerya, Katar, Cezayir gibi ülkelerden temin ettiğini söyleyen Erdoğan, Petrolde de İran ve Suudi arabistan gibi farklı tedarikçi ülkeler olduğunu kaydetti. Doğalgazın önemli bir bölümünün elektrik üretiminde kullanıldığını hatırlatan Erdoğan, “Burada , hidroelektrik, termik, rüzgar santralleri gibi kendi alternatif kaynaklarımızı, yenilenebilir enerji olarak daha da etkili değerlendirme imkanımız var. Bunun yayında farklı temin yöntemleri de mümkündür. Nitekim geçtiğimiz Çarşamba günü Katar ziyaretimizde bu doğrultuda önemli bir adım attık. Bununla birlikte sayın Başbakanımızın Azerbaycan’a yaptığı ziyarette de, yine aynı şekilde farklı adımlar atıldı” diye konuştu.
Rusya ile Türkiye arasındaki sorunların Doğalgaz ve Akkuyu nükleer enerji santrali gibi projelere yansıyacağına dair henüz bir işaret olmadığını söyleyen Erdoğan, “Kamuoyunda Türk Akımı Projesi’nin Rusya tarafından durdurulduğu yönünde haberler çıkıyor. Değerli kardeşlerim, bir defa bu yalan yanlış haberlere inanmayın. Tam aksine, Türk Akımı taleplerimizin karşılanmaması sebebiyle, bir süredir tarafımızdan rafa kaldırılmış bir projedir. Bunun doğrusunu bilmeniz lazım” dedi.
“Yaşanan son olaylardan kaynaklanan herhangi bir olumsuz durum söz konusu değildir” diyen Erdoğan, “Biz Rusya’nın krizi tırmandırma üslubunu ve yöntemlerini asla tasvip etmiyoruz. Şu anda biz onların diliyle de konuşmuyoruz. Biz diplomatik dille konuşuyoruz. Bu konuda sabırlıyız. Biz Milliyiz, biz yerliyiz. Ve bu ülke ne zaman nasıl, neyi konuşacağını da çok iyi bilir. Şunu da herkesin bilmesi lazım, Türkiye bir kabile devleti değildir. Biz sınırlarımız üzerinde, egemenlik haklarımız üzerinde operasyon yapanlara karşı gerekli uyarılarımızı daha önce yaptık. Bir değil, iki değil, üç değil. Bu uyarılar hep yapıldı. Bütün bunlara rağmen bu gelişme ne yazık ki, böyle bir neticeyi doğurmuştur” ifadesini kullandı.

 

 
‘Dik durup eğilmeyeceğiz’
Rusya’ya uygulanan ambargolara Türkiye’nin katılmadığını hatırlatan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,” Şimdi burada kalkıp da gıda noktasında her taraf Rusya’ya yaptırım uygularken, biz yine bütün gıda ürünlerini vesaire gönderdik. ’Niye gönderiyorsunuz’ dediklerinde de, dedik ki, ’bizim stratejik ortağımızdır, onun için gönderiyoruz.’ Şimdi bakıyoruz ki, tekstilde vesaire oralarda da, ’Biz Türk malı tekstil ürünlerini almıyoruz. ’Şimdi bunların hepsi duygusal şeyler. Türkiye sizin bu velev ki 1 milyar dolarlık ithalatınız olsun, bunlarla yıkılacak bir ülke değil. Alsan ne olur. Almasan ne olur. Başka kapılar, başka kaynaklar çıkar. Şu anda onlar da çıkıyor zaten” diye konuştu.
Bu sözlerinin salondan alkış alması ve “Dik dur eğilme, bu millet seninle” sloganlarının atılması üzerine Erdoğan, “Bu konularda hiç endişeniz olmasın, evvel Allah dik duracağız, eğilmeyeceğiz. Biz üretimlerimizi arttırarak, kendimize yeni pazarlar üretmek suretiyle çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

 

 
‘Önlemler gündemimizde’
Doğalgaz meselesi başta olmak üzere, Türkiye’nin bu tür sıkıntılarla karşılaşması durumunda alınacak önlemlerin zaten gündemlerinde olduğunu söyleyen Erdoğan,”Yaşanan son olayların ardından bu çalışmaları daha da hızlandırıyoruz. Bu mesele bize ekonomimizi güçlendirme, savunma sanayimizi geliştirme konusunda ortaya koyduğumuz iradenin, ne kadar isabetli olduğunu bir kez daha göstermiştir” dedi.

 

 

‘UTANMASA PUTİN’İN YANINDA YER ALACAK’
Türkiye’nin diplomaside de güçlü bir konuma geldiğini söyleyen Erdoğan muhalefeti eleştirerek, “Bizim en önemli sıkıntımız içerideki bazı kesimlerin ülkelerine ve milletine olan güvensizliğidir. Düşünebiliyor musunuz. Böyle bir zamanda, ülkenin siyaseti bir olamazsa, beraber olamazsa, ne zaman bir olacak beraber olacak. İşte muhalefetin içerisinde bakıyorsunuz Ana muhalefet, nerede utanmasa gidecek Putin’in yanında yer alacak. Çünkü bu Esed’in yanında zaten yer aldı. Oradan tanıyoruz. Bunun yanında da yer alır” dedi.
Türkiye’nin bütün kurumlarıyla dayanışma içinde olması gerektiğine vurgu yapan Erdoğan, “Bu herhangi bir siyasi partinin sorunu değildir. mMilletimizin ortak sorunudur. Milli birliğimizin en üstte olması gerektiği konularda dahi bu kesimlerin ısrarla olumsuz bir tutum içine girmelerini anlamakta gerçekten zorlanıyoruz. Siyasi rekabetle, milli çıkarları ayırt edemeyecek kadar basiretleri bağlanmış olanları ben milletimizin vicdanına havale ediyorum. Bu kesim Türkiye’nin karşısında kim varsa, onun yanında yer almayı siyaset zannediyor, Aydın olmak zannediyor. Öyle ki bunlar biz bilim dediğimiz, inovasyon dediğimiz, araştırma geliştirme dediğimiz için emin olun bunlara da karşı çıkarlar” şeklinde konuştu.
Erdoğan etkinlik kapsamında açılan stantları gezip bilgi aldıktan sonra ofis olarak kullandığı, Yıldız Sarayı içindeki Mabeyn Köşkü’ne geçti.

Yazar Hakkında

pagerank backlink paketleri tanıtım yazısı seo hizmeti google makale yayınlama çalışması - http://www.alisverissitelerin.com/

İnternetten Satış yapan güvenli Eticaret Online Mağazalar Tanıtımı Listesi, Firmalar Rehberi. SEO hizmeti uygun dofollow backlink fiyatları google pagerank sıralama yükseltme çalışması ilk sayfada çıkmak için backlink paketleri, Seo Backlink Satışı Yüksek Pagerank Prli Link Ücretleri, Kurumsal Seo Çalışması Paketleri Forum tanıtımı sosyal imleme hizmeti, anahtar kelimelerle Alexa Google trustrank page rank sıralama yükseltme ilk sayfada çıkmak için seo sem hizmetleri, güvenli organik tekil hit ziyaretçi alımı.

Yorum yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Seo Backlinks Tanıtım Yazısı
online mağaza
Site istatistikleri
Genel Son Dakika Haberleri
Spor Son Dakika Haberleri
takvim
Eylül 2017
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
« May    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Hanajans Han Ajans Medya Reklamcılık Alışveriş Sitelerin www.alisverissitelerin.com - Backlink Paketleri SEO Tanıtım Yazısı Hizmeti Alışveriş Siteleri Listesi - En iyi güvenli ve ucuz Eticaret internetten alışveriş siteleri ve Online Mağazalar Listesi. Firma Rehberi ve Website Dizini. Samsung Galaxy iphone Lg Cep telefonu modelleri ve fiyatları, bilgisayar, laptop, tablet pc, notebook ultrabook, ipad, televizyon, kozmetik, Erkek kadın moda trend giyim, anne bebek genç çocuk ve hamile ürünleri, Abiye Elbise, Deri Mont, Bay Bayan Ayakkabı, satılık fotoğraf makinesi, kamera, handycam, ütü, sağlık bakım malzemeleri, Bikini, Bileklik, Bluz, Büyük Beden, Ceket, Cilt Bakımı, Çanta, Elbise, Etek, Ev Dekorasyon, Gecelik, Gömlek, Güneş Gözlüğü, Makyaj, Okul Alışverişi, Pantolon, Parfüm, Saat, Saç Bakımı, Sandalet, Sırt Çantası, Spor Ayakkabı, Takı, Tesettür Giyim, Topuklu Ayakkabı, T-shirt, Tunik, Yatak Örtüsü, nevresim takımları, mutfak aletleri, yazıcılar sarf malzemeleri, yazılım, monitor, hard diskler, projeksiyon, telsiz, müzik aletleri, motorsiklet ve oto aksesuar, en ilginç hediyelik eşya ve ürünler altın gümüş yüzükler kitaplar çiçekçiler dvd oyunları oyuncakları parfümleri klima bisiklet outlet bahçe bot çizme mayo oto lastik , protein tozu küçük ev aletleri kampanyaları Çamaşır Bulaşık Makineleri elektrikli ısıtıcılar objektifler termosifon şofben kombi uydu alıcı fax cihazları dijital dslr makineleri uzaktan kumandalı maketler banyo ofis çalışma odası takımları sobalar kategorilerinde en iyi markaların orjinal ürün satışını yapan online sanal eticaret mağazaları şirketleri firma rehberi, web sitesini arama motorlarına dizinlere ekleme kayıt, tekil hit ziyaratçi, trafik reklam kaynakları, eticaret sitesi kurmak için gerekenler, sahibinden ilan siteleri, bilim teknoloji sosyal medya gündem haberleri