SEO hizmeti uygun dofollow backlink fiyatları google pagerank sıralama yükseltme çalışması ilk sayfada çıkmak için backlink paketleri internetten online sanal alışveriş mağazaları tüm listesi. Reklamcılık, dijital pazarlama, google news kayıtlı haber sitelerinden makale edu gov backlink.

E Ticaret Haberleri Sosyal Medya Alışveriş Gündem, İnternetten Alışveriş Eticaret Sektörü

Fransa Fransız Online Alışveriş Siteleri

Tarafından 16 Ocak 2016 tarihinde, E Ticaret Haberleri Sosyal Medya Alışveriş Gündem, İnternetten Alışveriş Eticaret Sektörü kategorisinde yayınlanmıştır.

Fransa Fransız Online Alışveriş Siteleri

Fransa Fransız Online Alışveriş Siteleri

comScore tarafından Fransa’daki internet kullanım alışkanlıkları üzerinde yapılan bir araştırma, Fransız internet kullanıcılarıının %83’ünün e-ticaret sitelerine tıkladıklarını ortaya çıkardı.
Temmuz ayı içerisinde gerçekleştirilen araştırmada, 39.4 milyon Fransız tüketicinin ay içerisinde online alışveriş sitelerini ziyaret ettikleri, bu rakamın Fransa’daki internet kullanıcılarının %83’üne denk geldiği belirtiliyor.
Fransa’da online alışveriş sayfalarında 43.7 milyon saat geçirildiği, bu oranın Fransa’da toplam internette geçirilen sürenin %3.8’ine denk geldiği de araştırma yetkilileri tarafından paylaşılıyor.
İnternet kullanıcısı olan her Fransız tüketicinin ayda 1.1 saatini online alışveriş sitelerinde harcadığının da eklendiği araştırma, Amazon sayfalarının ziyaretlerinde Temmuz 2010’a kıyasla %18, Carrefour sayfalarının ziyaret oranlarında ise yine Temmuz 2010’a kıyasla 528 artış olduğunu belirtiyor.
comScore, Fransa’da 25 ve 34 yaş arası ve Güneydoğu Fransa’da ikamet eden kesimin en fazla internet kullanan kesim olarak öne çıktığını ortaya çıkarıyor.

1

Yurtdışında özellikle Fransa’da bu durum çok daha farklı. Hergün onbinlerce insan internet üzerinden, akıllı telefonlarındaki uygulamalardan, alışveriş sitelerinden alışveriş yapıyor. Kredi kartı, adres, telefon bilgilerini ‘acaba dolandırılır mıyım?’ diye düşünmeksizin siteler üzerinde paylaşıveriyor.

 

Elbette bu demek değil ki her siteye girip kafanıza göre alışveriş yapıp her bilginizi verin. İnternet üzerinde alışverişi yalnızca güvendiğiniz siteler üzerinde yapmalısınız. İnternet üzerinden alışveriş için kurulmuş ve ün salmış olan bir çok site bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için çok çeşitli güvenlik yazılımları kullanıyor. Bunun yanında siz istemediğiniz sürece bilgilerinizi kesinlikle tutmuyorlar. Ev adresiniz, telefon numaranız gibi bilgileri istemelerinin tek sebebi size kargonuzu göndermek ve bir problem yaşandığında telefonla ulaşabilmek.

2

Bu kısa bilgilendirmeden sonra gelelim Fransa’da yaygın olarak kullanılan online alışveriş siteleri ve akıllı telefon uygulamalarına. İşte sizin için seçtiklerim

İnternetten Alışveriş Siteleri

Ebay France – www.ebay.fr/
Büyük markalardan Çin mallarına kıyafet, ayakkabı, elektronik, makyaj malzemeleri, araba farları herşey ama herşeyi bu sitede bulmak mümkün.

 
Amazon France – www.amazon.fr/
Ebay’in en büyük rakibi Amazon. Ebay gibi herşeyi Amazon’un sitesinde de bulmak mümkün. Amazonun bir artısı kendine ait Kindle (tablet) ve elektronik kitap ve medya servisinin de bulunuyor olması.

 
Rue du commerce – www.rueducommerce.fr/home/index.htm
Mobilya, elektronik ve ev eşyaları alışverişinizi bu siteden yapabilirsiniz.

 
Mistergooddeal – www.mistergooddeal.com/
Mobilya, elektronik ve ev eşyalarında indirimli fiyatlar bulabileceğiniz bir site

 
Cdiscount – www.cdiscount.com/
Uygun fiyata mobilyadan, giyisiye herşeyi bulabileceğiniz bir site.

 
Bazar Chic – bazarchic.com/
Moda kıyafetler takı ve aksesuar alışverişi için ideal bir alışveriş sitesi.

 
RueDuCommerce.fr – rueducommerce.fr/
En iyi fiyatlarla alışveriş yapabileceğiniz Fransız menşeli alışveriş sitelerinden birisi. Mp3, gps, kamera ve ev sinema sistemi konularında geniş bir ürün
yelpazesi var.

 
Fnac.com
Yüksek teknoloji ürünleri alıp satabileceğiniz bir site. Bilgisayar, tv, mp3 player, kamera video oyunları, kültürel ürünler, kitaplar cd ve dvdler ağırlıklı
Fransız internetten online alışveriş sitesi.

 

 
Vente Privee – fr.vente-privee.com/
En popüler Fransız alışveriş sitelerinden birisi. Moda elbiseleri en ucuz indirimli fiyatlarıyla bulabilirsiniz. Özel üyelik gerektiren bir site.

 

 

3

 

 

Avrupa’nın ünlü alışveriş sitesi La Redoute’nun Türkiye ayağı hizmete girdi. Sezon ürünleri satan sitedeki kıyafet ve aksesuarlar Fransa’dan ithal ediliyor.

 

 

Fransa’da internetten alışveriş denince akla ilk gelen sitelerden biri, La Redoute (www.laredoute.com.tr). Sektördeki geçmişi ise çok daha eskilere dayanıyor. 1873’te, Fransa’nın Roubaix kasabasında temelleri atılan La Redoute, ‘mail-order’, telefon veya posta ile sipariş verilen alışveriş şirketi olarak faaliyet gösteriyordu. Bugün ise Gucci, Balenciaga, Yves Saint Laurent, Stella McCartney gibi markaları bünyesinde bulunduran Paris merkezli bir holding olan PPR’a ait, dev bir alışveriş sitesi. Birkaç ay öncesine kadar Avrupa’nın 22 ülkesine hizmet veren siteye son olarak Türkiye de eklendi. Yalnız La Redoute, özel indirimli bir alışveriş kulübü değil. Sitede sezonluk ürünler satılıyor. Şimdilik sitenin Türkiye ayağında La Redoute’nun moda ve ev dekorasyonu alanlarında, kendisine ait 18 markası bulunuyor. Bu ay ortasından itibaren ise marka sayısı artacak. La Redoute’da sezonluk bazı ürünleri satışa çıkacak markalardan birkaçı şunlar: adidas, Asics, Billabong, Birkenstock, Chevignon, Columbia, Converse, Dockers, Dr. Martens, Fred Perry, Havaianas, Keds, Lee, Levi’s, Nike, Pepe Jeans, Polo Ralph Lauren, Puma, Reebok, Timberland, Tommy Hilfiger, Vans ve Wonderbra.

4

HER GÜN YALNIZ BİR ÜRÜN İNDİRİMDE
Özel alışveriş kulübü gibi faaliyet göstermese de, La Redoute da ürünlerinde indirim uyguluyor. Sitede her gün farklı bir ürün, yüzde 40’a varan indirimle satılıyor. Ama bu kampanya sitede belirtilmiyor; üyelere yollanan e-mail ile önceden bilgilendirme yapılıyor. Bunun dışında geçici ucuzluklar da oluyor tabii. Sitede satılacak ürünler Fransa’dan getirtiliyor ve bunun için de toptan satınalma yapılıyor. Yani İtalya ve Fransa’da ne satılıp giyiliyorsa, Türkiye’deki modaseverler de aynı ürünlere ulaşıyor. Sezon ürünleri ise daha çok La Redoute’nun özel satın aldığı modellerden oluşuyor. Yani sitede gördüğünüz bir spor ayakkabıyı, mağazasına gittiğinizde bulamazsanız şaşırmayın. La Redoute’nun Türkiye ayağının kurucusu Can Günay, yaklaşık 11 yıl boyunca Türkiye’de e-ticaret sektöründe çalışmış bir isim. Türkiye’nin La Redoute gibi ithal bir eticaret sitesine hazır olduğuna ise yaklaşık bir yıl önce karar vermiş: “Son iki yıldır Türkiye’deki internet alışveriş kavramında değişiklikler oldu. Bunda özel alışveriş kulüplerinin katkısı inkar edilemez. Bu siteler bize, kredi kartını internete vermeyi öğretti. Fırsatı kaçırmama dürtüsünü harekete geçirerek alışveriş alışkanlığını kazandırdılar. Türkler artık indirimli olmasa da internetten alışverişe hazır.”

 

TÜRK KADINI İNTERNETİ KEŞFETTİ
Günay, son iki yılda internetten alışveriş yapan kitlede de ciddi bir değişiklik olduğunu söylüyor: “Eskiden online alışverişlerin yüzde 70’ini erkekler yapardı. Onlar da elektronik ağırlıklı ürünler alırlardı. Tekstil ve kıyafet satışı neredeyse yok gibiydi. Son yıllarda ise kadınlar interneti, internet de kadınları keşfetti ve kadınlara yönelik ürünlerin sayısı arttı.” Günay, bunu La Redoute kullanıcılarının dağılımında da görebildiklerini anlatıyor: “Site üyelerinin yüzde 85’i kadın. En çok da elbise satılıyor. Şu aralar gri tonları ve çiçek desenlerine ilgi yoğun. Müşterilerimizin yarısı İstanbul’dan yarısı Anadolu’dan.”

 

15 günde geliyor
La Redoute’nun diğer alışveriş sitelerinden farkı, satılan ürünlerin Fransa’dan ithal edilmesi. Verilen siparişe göre, haftada bir gün ürün gönderimi yapılıyor. Bu nedenle de ürünlerin teslimat süresi 15 günü bulabiliyor. La Redoute’nun faaliyet gösterdiği diğer ülkeler de aynı şekilde çalışıyor. Yani Türkiye’yle beraber sayıları 23’ü bulan ülkelere Fransa’daki tek bir depodan gönderim yapılıyor. Bu nedenle de sitenin Türkiye ayağında bir ürün satılabilmesi için öncelikle Fransa’daki merkezle anlaşılması gerekiyor.

 

5

Yazar Hakkında

pagerank backlink paketleri tanıtım yazısı seo hizmeti google makale yayınlama çalışması - http://www.alisverissitelerin.com/

İnternetten Satış yapan güvenli Eticaret Online Mağazalar Tanıtımı Listesi, Firmalar Rehberi. SEO hizmeti uygun dofollow backlink fiyatları google pagerank sıralama yükseltme çalışması ilk sayfada çıkmak için backlink paketleri, Seo Backlink Satışı Yüksek Pagerank Prli Link Ücretleri, Kurumsal Seo Çalışması Paketleri Forum tanıtımı sosyal imleme hizmeti, anahtar kelimelerle Alexa Google trustrank page rank sıralama yükseltme ilk sayfada çıkmak için seo sem hizmetleri, güvenli organik tekil hit ziyaretçi alımı.

Yorum yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Yorumlar

  • Cenk Özdener - 20 Şubat 2016 - 21:26 -

    Fransa dahil bir çok Avrupa ülkesinde yayın yapan ve Türkiyeye ürün göndermeyen online web sitelerinden alışveriş yapmak istediğinizde http://www.ingilteredenal.com size yardımcı olabilir.
    Dip not (www.alisverissitelerin.com/’dan geldiğini belirten kullanıcılarımızın kargo gönderimleri %10 indirimli olarak yapılacaktır).

Seo Backlinks Tanıtım Yazısı
online mağaza
Site istatistikleri
Genel Son Dakika Haberleri
Spor Son Dakika Haberleri
takvim
Eylül 2017
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
« May    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Hanajans Han Ajans Medya Reklamcılık Alışveriş Sitelerin www.alisverissitelerin.com - Backlink Paketleri SEO Tanıtım Yazısı Hizmeti Alışveriş Siteleri Listesi - En iyi güvenli ve ucuz Eticaret internetten alışveriş siteleri ve Online Mağazalar Listesi. Firma Rehberi ve Website Dizini. Samsung Galaxy iphone Lg Cep telefonu modelleri ve fiyatları, bilgisayar, laptop, tablet pc, notebook ultrabook, ipad, televizyon, kozmetik, Erkek kadın moda trend giyim, anne bebek genç çocuk ve hamile ürünleri, Abiye Elbise, Deri Mont, Bay Bayan Ayakkabı, satılık fotoğraf makinesi, kamera, handycam, ütü, sağlık bakım malzemeleri, Bikini, Bileklik, Bluz, Büyük Beden, Ceket, Cilt Bakımı, Çanta, Elbise, Etek, Ev Dekorasyon, Gecelik, Gömlek, Güneş Gözlüğü, Makyaj, Okul Alışverişi, Pantolon, Parfüm, Saat, Saç Bakımı, Sandalet, Sırt Çantası, Spor Ayakkabı, Takı, Tesettür Giyim, Topuklu Ayakkabı, T-shirt, Tunik, Yatak Örtüsü, nevresim takımları, mutfak aletleri, yazıcılar sarf malzemeleri, yazılım, monitor, hard diskler, projeksiyon, telsiz, müzik aletleri, motorsiklet ve oto aksesuar, en ilginç hediyelik eşya ve ürünler altın gümüş yüzükler kitaplar çiçekçiler dvd oyunları oyuncakları parfümleri klima bisiklet outlet bahçe bot çizme mayo oto lastik , protein tozu küçük ev aletleri kampanyaları Çamaşır Bulaşık Makineleri elektrikli ısıtıcılar objektifler termosifon şofben kombi uydu alıcı fax cihazları dijital dslr makineleri uzaktan kumandalı maketler banyo ofis çalışma odası takımları sobalar kategorilerinde en iyi markaların orjinal ürün satışını yapan online sanal eticaret mağazaları şirketleri firma rehberi, web sitesini arama motorlarına dizinlere ekleme kayıt, tekil hit ziyaratçi, trafik reklam kaynakları, eticaret sitesi kurmak için gerekenler, sahibinden ilan siteleri, bilim teknoloji sosyal medya gündem haberleri