SEO hizmeti uygun dofollow backlink fiyatları google pagerank sıralama yükseltme çalışması ilk sayfada çıkmak için backlink paketleri internetten online sanal alışveriş mağazaları tüm listesi. Reklamcılık, dijital pazarlama, google news kayıtlı haber sitelerinden makale edu gov backlink.

İnternetten Alışveriş Eticaret Sektörü, Webmaster Hit Site Yükseltme Google Seo Çalışması

Makale Yayınlama Tanıtım Yazısı Yayınlayan Siteler

Tarafından 23 Aralık 2015 tarihinde, İnternetten Alışveriş Eticaret Sektörü, Webmaster Hit Site Yükseltme Google Seo Çalışması kategorisinde yayınlanmıştır.

Makale Yayınlama Tanıtım Yazısı Yayınlayan Siteler

Makale Yayınlama ::

www.alisverissitelerin.com Sitemize , Tanıtım yazısı makale yayınlama şeklindede reklam verebilirsiniz. Tercihen en az 150-200 kelimeden oluşan özgün içerikli Tanıtım yazısı sizin tarafınızdan verilir ve makale içinden 2 adet anahtar kelime ile urlniz dofollow çıkışlı olarak linklenir.

 

Tanıtım yazısı yayınlama çalışmasının faydaları: İlgili anahtar kelimelerde yükselmenizi sağlar , siteniz daha hızlı index alır, Alexa değerlerinizi düşürür ve Backlink ve ziyaretçi sayınız artar.

 

Çalışma için Gerekli Bilgiler: ( admin@alisverissitelerin.com adresinden iletişime geçiniz.)

  • Tanıtım Yazısı Başlığı
  • Tanıtım Yazınız ( az 150-200 kelimeden oluşan )
  • 2 adet anahtar kelime ve site adresiniz.

 

 

SEO çalışmalarında özgünlük önemlidir. Bu öneme bakıldığında Google Algoritması neden özgün içeriklere önem veriyordur?

Kopya İçerikle Google’ı Manipüle Etmeye Çalışmayın!

Google’da olan bir bilgi veya görseli Google’a sunduğunuzda bu zaten bende var diyor. Neden seni üst sıralara çıkarayım ki! Tepkisini veriyor. Sürekli kopya içerik girdiğinizde siz spam oluşturan website statüsünü alıyorsunuz. Buda demek oluyor ki kopya içerik tabiri caizse papağan misali sürekli aynı sözleri söyleyip duruyor. Sağdan soldan derme bilgilerle Google’ı manipüle etmeye çalışıyorsunuz. Şunu unutmayın Google’ın SEO ekibinde bu işin uzmanları sadece arama algoritmasını geliştirmek için saatlerini, günlerini, haftalarını, aylarını ve hatta yıllarını bu işe ayırıyorlar. O kadar uzman sizin düşündüğünüz manipüle planlarını daha önceden çözmüştür. Akıl akıldan üstündür. Bir zaman süreliğine kısa süreli manipülasyonlar yapabilirsiniz. Uzun dönemde bu anlaşılacaktır. Şüpheniz olmasın.

 

Makaleye giriş yaparken uyarılarla giriş yapmayı tercih ettim. Çünkü yurdumun insanları emek vermeden kolay para kazanma düşüncesine giriyorlar. Tamamen yanlış düşünce ile yola başladığınızda hayal kırıklığı yaşamamanız için uyarı ve önerilerde bulundum.
Özgünlük; yeni bir buluş sonucu olan, nitelikleri benzerlerinden üstün ve farklı olan anlamına gelir. Özgünlük nedir? açıklamasında herşey ortada görülüyor.

 

Peki Özgün makale nedir? Açıklaması: Olmayan veya olan bir konu hakkında türetilmiş benzerlerinden farklı olan içerikle yazılmış makaleye özgün makale denir.

Özgün Makaleyi SEO Uyumlu Makaleye Nasıl Çevirirsiniz?

Özgün makaleyi SEO uyumlu makale yapmak zor değildir. Akışkan sözcükler içerisine Google Keyword Planner ile hedeflediğiniz kelimeleri % 5 ‘i aşmamak koşuluyla entegre ediniz.Örnek: Seo nedir? başlığı altında yüzlerce makaleyi internetten bulabilirsiniz. Aynı başlıkla açılan makaleler birbiriyle yarışıyor. Bu zor bir rekabettir. Siz olayı farklı gönden görerek farklı bir başlıkla ve özgün makale içinde SEO kurallarını kullanırsanız üstünlük sağlayabilirsiniz.

 

 

Özgün Makale İçin SEO Önerilerimiz

Giriş – Gelişme – Sonuç odaklı makaleyi yazınız.
Makalede zengin içerik olmasına dikkat ediniz.
Seo kurallarını uygulayınız.
En az 350 kelime olmasına özen gösterin
Link inşaası yöntemlerini kullanın
Hedef arama kelimelerini kullanırken sınırlandırın % 5 ‘i aşmasın. Aksi takdirde keyword stuffing yapmış olursunuz.
Görsellerle makaleyi zenginleştirin kullanıcı odaklı yazınız.
Yayını mutlaka sosyal ağlarda paylaşın.

 

Seo uyumlu makale yazmak:

Yazılarımızı okuyanlar robot değil insanlardır. Bu nedenle boş kelime tekrarlarından kaçınarak yazımızı oluşturmalıyız.
Makalemizi çok kişinin okumasını istiyorsak güncel veya popüler konulardan içerikler girmeliyiz. Karıncaların sosyal yaşamı konulu bir yazıyı bir gün içinde bir milyon kişinin okumasını beklemek mantıksız olur. Bunun yanı sıra güncel olmalı demiştik. Yaz ayında sitemizde kalkıp kışlık kazak modelleri hakkında bir yazı yayınlamak ya da yazmak size çok bir şey katmayacaktır.
Makalemiz ortalama olarak 250 kelime + uzunlukta olmalıdır. Tabiki bu her yazımız 250 kelime olacak demek değildir. Her şey seo değil yani. Biz kullanıcının öğrenmek istediğini ona vermeyi hedeflemeliyiz. Video sitelerini incelerseniz bir çoğunda yazı yoktur ama günceldir. Olaya bu mantıkla bakabilirsiniz.
Title uzunluğumuz 60 karakter(kelime değil karakter dikkat edin) olmalıdır. Farklı kaynaklarda 65- 66 gibi değerler verir. Ben her zaman ne tamamen doldurur ne de az girerim. 50-60 karakter arası girmek idealdir. Sürekli aynı değerde girmek, spam kelimelerle doldurmak hem ziyaretçiler açısından hem siteniz açısından sağlıklı değildir. Yani ihtiyacınız varsa ve ziyaretçinize bir şeyler aktarabilecekse başlığı sonuna kadar kullanın.
Title kısmında anahtar kelimemiz geçmeli. Örneğin seo konusunda bir makale yazıyorsak ve seo kelimesinde ki ziyaretçileri hedefliyorsak başlığımızda seo imla kurallarına uygun şekilde geçmeli.
Açıklama kısmı bir çok webmaster tarafından yanlış olarak kullanılır. Spam olabilecek tarzda anahtar kelimeleri yan yana sıralamak ilk hem ziyaretçiye hem de arama motorlarına itici görüneceğinizi unutmayın. Bu nedenle açıklama kısmında da anahtar kelimenizi geçirmeye özen göstererek o sayfadaki yazı hakkında gerçek bilgiler veren maximum 160 karakterden oluşan bir açıklama girin. Burada anahtar kelimenizi ardarda geçirmenin, eş anlamlılarını yazmanın bir anlamı yok. (Zaten Google artık aramalarda eş anlamlılar da da sitenizi otomatik olarak sıraya sokuyor.)

Yazımız konu hakkında faydalı ve okunabilir nitelikte bilgiler içermelidir. 250+ kelime yazmanız iyi olacaktır. Anahtar kelimeniz ilk 50 kelime içinde geçmelidir. Ortalama anahtar kelime oranınız %3 olmalıdır. Ben 250-300 kelimelik bir yazıda maximum 6 defa anahtar kelimeye vurgu yapıyorum. Yani araya kelimeyi sokuşturmak için cümleler kurmayın. Gerektiği yerde kullanın maximum değer %3 olsun.
Yazınıza görsel eklerseniz görsel anahtar kelimenizle alakalı olmalı ve alt tagına da anahtar kelimeyle ilgili açıklama girmelisiniz. Yani bu her yazınıza gereksiz de olsa görsel eklemek değil. Konu ile ilgili bir görsel girmeniz gerekiyorsa anahtar kelimenizle alakalı bir görsel girmeniz sitenize bir + puan katacaktır.
Yazı içinde başlık en üstte h1 tagında alt başlıklar h2 – h3 tagı gibi alta doğru düzenli gitmeli. Maximum 1 defa h1 tagı kullanmalısınız. Ben genelde wordpress temalarında başlığı temanın otomatik aldığı kısma h1 değerini verip yazı içinde h2 kullanmayabaşlayıp alta doğru h2-h3 şeklinde başlıklarda kullanıyorum.
Anahtar kelimemiz yazı içinde bold, italik şekillerde kullanılmalı.
Yeniden yazma, spinleme gibi yöntemler yazıların okuma oranını düşürüyor. Bu nedenle imla kurallarınıza uygun şekilde yazılar yazmaya, faydalı işleri spam yapmadan yapmayı hedeflemelisiniz.
Unutmuşum; url kısmında da anahtar kelimeniz geçmeli. Kısa tutmanız iyi olacaktır. (Kısa tutmasanızda Google son güncellemeler ile kendisi kısaltıyor)

 

Yazar Hakkında

pagerank backlink paketleri tanıtım yazısı seo hizmeti google makale yayınlama çalışması - http://www.alisverissitelerin.com/

İnternetten Satış yapan güvenli Eticaret Online Mağazalar Tanıtımı Listesi, Firmalar Rehberi. SEO hizmeti uygun dofollow backlink fiyatları google pagerank sıralama yükseltme çalışması ilk sayfada çıkmak için backlink paketleri, Seo Backlink Satışı Yüksek Pagerank Prli Link Ücretleri, Kurumsal Seo Çalışması Paketleri Forum tanıtımı sosyal imleme hizmeti, anahtar kelimelerle Alexa Google trustrank page rank sıralama yükseltme ilk sayfada çıkmak için seo sem hizmetleri, güvenli organik tekil hit ziyaretçi alımı.

Yorum yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Seo Backlinks Tanıtım Yazısı
online mağaza
Site istatistikleri
Genel Son Dakika Haberleri
Spor Son Dakika Haberleri
takvim
Ağustos 2017
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
« May    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Hanajans Han Ajans Medya Reklamcılık Alışveriş Sitelerin www.alisverissitelerin.com - Backlink Paketleri SEO Tanıtım Yazısı Hizmeti Alışveriş Siteleri Listesi - En iyi güvenli ve ucuz Eticaret internetten alışveriş siteleri ve Online Mağazalar Listesi. Firma Rehberi ve Website Dizini. Samsung Galaxy iphone Lg Cep telefonu modelleri ve fiyatları, bilgisayar, laptop, tablet pc, notebook ultrabook, ipad, televizyon, kozmetik, Erkek kadın moda trend giyim, anne bebek genç çocuk ve hamile ürünleri, Abiye Elbise, Deri Mont, Bay Bayan Ayakkabı, satılık fotoğraf makinesi, kamera, handycam, ütü, sağlık bakım malzemeleri, Bikini, Bileklik, Bluz, Büyük Beden, Ceket, Cilt Bakımı, Çanta, Elbise, Etek, Ev Dekorasyon, Gecelik, Gömlek, Güneş Gözlüğü, Makyaj, Okul Alışverişi, Pantolon, Parfüm, Saat, Saç Bakımı, Sandalet, Sırt Çantası, Spor Ayakkabı, Takı, Tesettür Giyim, Topuklu Ayakkabı, T-shirt, Tunik, Yatak Örtüsü, nevresim takımları, mutfak aletleri, yazıcılar sarf malzemeleri, yazılım, monitor, hard diskler, projeksiyon, telsiz, müzik aletleri, motorsiklet ve oto aksesuar, en ilginç hediyelik eşya ve ürünler altın gümüş yüzükler kitaplar çiçekçiler dvd oyunları oyuncakları parfümleri klima bisiklet outlet bahçe bot çizme mayo oto lastik , protein tozu küçük ev aletleri kampanyaları Çamaşır Bulaşık Makineleri elektrikli ısıtıcılar objektifler termosifon şofben kombi uydu alıcı fax cihazları dijital dslr makineleri uzaktan kumandalı maketler banyo ofis çalışma odası takımları sobalar kategorilerinde en iyi markaların orjinal ürün satışını yapan online sanal eticaret mağazaları şirketleri firma rehberi, web sitesini arama motorlarına dizinlere ekleme kayıt, tekil hit ziyaratçi, trafik reklam kaynakları, eticaret sitesi kurmak için gerekenler, sahibinden ilan siteleri, bilim teknoloji sosyal medya gündem haberleri