SEO hizmeti uygun dofollow backlink fiyatları google pagerank sıralama yükseltme çalışması ilk sayfada çıkmak için backlink paketleri internetten online sanal alışveriş mağazaları tüm listesi. Reklamcılık, dijital pazarlama, google news kayıtlı haber sitelerinden makale edu gov backlink.

Hanajans Han Ajans Medya Seo Çalışması Reklam İLETİŞİM

Tarafından 04 Mayıs 2016 tarihinde, kategorisinde yayınlanmıştır.

 Google ve diğer arama motorlarında Hedef kelimelerinizde yükselmeniz, Alexa Rank iyileştirmeniz potansiyel müşterilerinize ulaşmanız ve hitinizi arttırmak için uygulatabileceğiniz profesyonel etkili kalıcı ucuz uygun fiyatlı Seo Arama Motoru Optimizasyonu Hizmeti tanıtım yazısı ve backlink paketleri ile karşınızdayız.

 

Ofis: Fındıkzade Millet cad. No: 92 Filiz apt. K.2 11/7 Fatih-İstanbul

M. temsil: Metehan Samim guvenliseo@gmail.com

 

 

Aşağıdaki toplamda 10 Sitemizden tanıtım yazısı yayınlama seo hizmeti paket ücreti 190 Tl.

Tanıtım yazısı backlink paketleri ; Vereceğiniz 1 adet site tanıtım yazısı içerisinden 2 anahtar kelimenize site adresiniz Seo uygun şekilde dofollow olarak linklenir ve haber sitelerinde süresiz yayınlanır. 10 site için tercihen 10 farklı tanıtım yazısı verebilirsiniz.

1-) www.haberalanya.com.tr ( Google News & Dmoz Kayıtlı Haber Sitesi )
2-) www.haberlermersin.com ( Google News Kayıtlı Haber Sitesi )
3-) www.24haberleri.com  ( Google News Kayıtlı Haber Sitesi )
4-)  www.zamanindahaber.com  ( Google News Kayıtlı Haber Sitesi )
5-) www.trgundem.com ( Google News & Dmoz Kayıtlı Haber Sitesi )
6-) www.konya.net.tr  ( Google News Kayıtlı Haber Sitesi )
7-) www.teknobt.com  ( Otoriter Kaliteli Teknoloji Haberleri Sitesi )
8- ) www.sultanhani.gen.tr  ( Google News Kayıtlı Haber Sitesi )
9-) www.aksarayhabertv.com  ( Güncel Otoriter Haber Sitesi )
10-) www.sultanhanihaber.com (Güncel Otoriter Haber Sitesi )

 

100 adet .com uzantılı Kaliteli Blog Sitemizden Tanıtım Yazısı Yayınlama

100 adet farklı blog sitemizde ürün ve sitenizin tanıtım yazıları yayınlanır, 100 Farklı domaindir, farklı blog wordpress tabanlı sitelerdir Manuel tek tek elle yapılan doğal çalışmadır,

Vereceğiniz 1 adet tanıtım yazısı içerisinden 3 anahtar kelimenize sitenize seo ya uygun şekilde dofollow olarak linklenir. 100 site reklam gücünü hissedin, tüm siteler Google ve iştiraki arama motorlarında indexli olduğu için zaman içerisinde hedef kitlenize düzenli niche trafik alabileceğiniz bir çalışmadır.

40 Adet Yüksek Otorite Değerine Sahip Yabancı EDU ve GOV Sitelerden Backlink Hizmeti

Son Google algoritmalarına ve güncellemelerine göre .edu ve .gov websitelerinden alınan backlinklerin değeri artmıştır. Edu ve Gov uzantılı domainlerden alınan backlinkler site Seo çalışmalarının en etkili bir parçasıdır.
Edu Gov uzantılı websiteleri otorite değeri yüksek sitelerdir, Pagerank, Trustrank, Alexa, Mozrank ve Trustflow değeri yüksek sitelerdir. Google nezdinde itibarlı ve güvenilir siteler oldukları için bu sitelerden alınan backlinkler sizin sitenizi referans göstereceği için sizin sitenizinde pagerank ve trustrank değerinizin artmasını sağlar. .Edu ve .Gov + Yüksek pagerank trustrank otorite değerine sahip sitelerden alınan karışık backlink çalışmasıdır.

Google News ve Dmoz Kayıtlı Otoriter Haber Siteleriden Tanıtım Yazısı Yayınlama Seo Çalışması

Reklam şekli olarak; Aşağıdaki Google News & Dmoz kayıtlı Haber Sitelerinde Tanıtım Yazınız Yayınlanır. Bize vereceğiniz tercihen en az 200 kelimelik Tanıtım yazınız içerisinden istediğiniz 2 adet anahtar kelimeyle Seo ya uygun Dofollow olarak link çıkışınız yapılır. Etkili kalıcı tanıtım seo çalışması ! İndex Hızınıza, Reklam ve Marka Bilinirliliğine Etki edecek Sitelerdir. Google News & Dmoz kayıtlı sitelerde yayınlanan reklam tanıtım yazıları Google ve diğer arama motorlarında diğer sitelere oranla daha hızlı ve üst seviyelerde yayınlandığı için Websitenizin tanıtımı daha başarılı olarak yapılmış olur ve tanıtım yazınız bu sayede daha geniş potansiyel hedef kitlelere ulaşmış olur. SEO Etkisi olarak ise sitenize tanıtım yazısı içinden istediğiniz anahtar kelimelerden linkleme yapılacağı için istenen anahtar kelimelerde google aramalarında yükseliş sağlar ve sitenizin genel olarak DA PA domain ve sayfa otorite değerlerinde, mozrank ve trustflow değerlerinde artışa sebep olur! Alexa rank sıralama değerini düşürmeye etkisi olur!

 

—————————————————————————————————————————–

 

 

News ve Dmoz kayıtlı sitelerden yayınlanan tanıtım yazıları Google ve diğer arama motorlarında hızlı ve güzel pozisyonda index almaktadır ve tekil hit çekmektedir. Bu yüzden sadece anahtar kelimeli Backlink değil Aynı zamanda zaman içerisinde siteniz düzenli olarak organik tekil hit ziyaretçide alacaktır.

 

Tanıtım Yazısı içerisinden 2 adet anahtar kelime ile site adresiniz linklenir. Tanıtım yazısı ( Makale ) yayınlama çalışmasının faydaları: İlgili anahtar kelimelerde yükselmenizi sağlar , siteniz daha hızlı index alır, Alexa değerlerinizi düşürür ve Backlink ve ziyaretçi sayınız artar.

 

+ İlave olarak toplamda 50.000+ Organik Gerçek Takipçisi bulunan 10 farklı Facebook Sayfa ve Gruplarımızda ve Twitter hesabımızda sitenizin index sayfası kalıcı olarak paylaşılır. Hesapların Takipçileri tamamen Organik Doğal Gerçek kişilerdir. Bu çalışmanında Google itibar seviyenizin artmasına, Marka bilinirliliğine ve sayfalarınızın index hızının artmasına faydası olur. Sosyal Medya backlink kazanmış olursunuz !

 

 

——————————————————————————————————————————–

 

 

 

Tanıtım yazısı ile google sıralama yükseltme de seo çalışmasının önemi:
Google sıralama yükseltme bir çok webmasterın bilmesi gereken bir konudur. Google’ın yeni teknolojileri ile birlikte bir çok site yenilenmeye gitmiştir ve hala önemini kavrayanlar tarafından da yavaş yavaş bu yenilenme devam etmektedir. Peki nedir bu yenilenme dediğimiz olay ? Tabi ki seo. Seo çalışması bir site için hayati öneme sahip bir olgudur. Seo çalışmalara iç ve dış olmak üzere ikiye ayrılır ve ikisi birlikte doğru kurgulandığında çok daha yararlı olmaktadır. Örnek üzerinden gitmek gerekirse bir e-ticaret sitesini ele alalım ve ürünlerimizin müşterilere daha kolay görünmesini isteriz. Bunun için google sıralama yükseltme taktiklerinden bir kaç tanesini uygulayabiliriz. Bir tanıtım yazısı yazılmalı ve bu tanıtım yazısı kesinlikle özgün olmalıdır. Özgünlük bizim için çok önemlidir. Çünkü arama motorlarının kullandığı ileri teknoloji botlar bizim çalıntı yazı paylaştığımızı fark ediyorlar ve bunun için bizi listelerinde alt sıralara atarak cezalandırıyorlar. Bu nedenle yazılarımızın kesinlikle özgünlük kontrolünden yüzde 100 ile geçmesi gerekmektedir. Özgün olduğuna kara veren botlar daha sonra konu ile ne kadar alakalı olduğua bakmak için içerisinde ki anahtar kelimelere bakıyorlar ki bu da bir başka önemli konu çünkü fazla ve ya az kullanılan keywordler ( anahtar kelime ) botlar tarafından analizlere alınmıyor. Yazılarımızda doğru yerlerde ve doğru miktarda kullanılan anahtar kelimeler yazımızın arama motorlarında yazılan kelimeler ile eşleşmesi sonucunda üst sıralarda kullanıcılara sunulması anlamına geliyor. Anahtar kelimeleri de doğru bir şekilde kullanıp özgün bir makale çıkardıktan sonra sırada doğru yerlere link vermekten geçiyor.

 

Google, kayıtlı haber siteleri, blogger ve worlpress gibi önem verdiği sitelerden link vererek yazılan yazıları daha çok seviyor.Büyük e-ticaret sitelerinin hepsinin bir blog sayfası mevcuttur. Bunun dışında farklı forum siteleri ve sosyal ağlar gibi ortamlarda paylaşımda bulunarak daha da popülerleşme çabası içerisindedirler.Sosyal ağlar ve forum siteleri içerisinde link vererek sitenin tanıtımını yapmak Google tarafından, bir üyenin siteyi beğenmesi ve o siteyi başkalarına önermesi anlamına geliyor ki bu da sizi üst sıralara çıkarması için hiç bir engelin olmadığının kanıtı oluyor. Tüm bu çalışmaları seo çalışması adı altında toplayabiliriz. Tanıtım yazısı olarak bahsettiğimiz olayın bir ürün için anlaşılması, alıcısının artması ve popülerleşmesi için ne kadar hayati olduğu tartışmasız herkes tarafından kabul görülmektedir.

 

Sonuç olarak başta Google olmak üzere bir çok arama motorunun algoritmaları milyonlarca bilgi üzerinden tarama yapmaktadır. Yapılan taramalar sonucunda tanıtım yazısı, özgünlük ve link vererek yapılan seo çalışmasının google sıralama yükseltme adına yapılacaklar arasıda en göze çarpanları olarak uzman webmasterlar tarafından dile getiriliyor. Son olarak sitenizin doğru bir dış seo analizi ile de desteklemeniz gerekmektedir.

 

 

 

 

Yazar Hakkında

pagerank backlink paketleri tanıtım yazısı seo hizmeti google makale yayınlama çalışması - http://www.alisverissitelerin.com/

İnternetten Satış yapan güvenli Eticaret Online Mağazalar Tanıtımı Listesi, Firmalar Rehberi. SEO hizmeti uygun dofollow backlink fiyatları google pagerank sıralama yükseltme çalışması ilk sayfada çıkmak için backlink paketleri, Seo Backlink Satışı Yüksek Pagerank Prli Link Ücretleri, Kurumsal Seo Çalışması Paketleri Forum tanıtımı sosyal imleme hizmeti, anahtar kelimelerle Alexa Google trustrank page rank sıralama yükseltme ilk sayfada çıkmak için seo sem hizmetleri, güvenli organik tekil hit ziyaretçi alımı.

Seo Backlinks Tanıtım Yazısı
online mağaza
Site istatistikleri
Genel Son Dakika Haberleri
Spor Son Dakika Haberleri
takvim
Ağustos 2017
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
« May    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Hanajans Han Ajans Medya Reklamcılık Alışveriş Sitelerin www.alisverissitelerin.com - Backlink Paketleri SEO Tanıtım Yazısı Hizmeti Alışveriş Siteleri Listesi - En iyi güvenli ve ucuz Eticaret internetten alışveriş siteleri ve Online Mağazalar Listesi. Firma Rehberi ve Website Dizini. Samsung Galaxy iphone Lg Cep telefonu modelleri ve fiyatları, bilgisayar, laptop, tablet pc, notebook ultrabook, ipad, televizyon, kozmetik, Erkek kadın moda trend giyim, anne bebek genç çocuk ve hamile ürünleri, Abiye Elbise, Deri Mont, Bay Bayan Ayakkabı, satılık fotoğraf makinesi, kamera, handycam, ütü, sağlık bakım malzemeleri, Bikini, Bileklik, Bluz, Büyük Beden, Ceket, Cilt Bakımı, Çanta, Elbise, Etek, Ev Dekorasyon, Gecelik, Gömlek, Güneş Gözlüğü, Makyaj, Okul Alışverişi, Pantolon, Parfüm, Saat, Saç Bakımı, Sandalet, Sırt Çantası, Spor Ayakkabı, Takı, Tesettür Giyim, Topuklu Ayakkabı, T-shirt, Tunik, Yatak Örtüsü, nevresim takımları, mutfak aletleri, yazıcılar sarf malzemeleri, yazılım, monitor, hard diskler, projeksiyon, telsiz, müzik aletleri, motorsiklet ve oto aksesuar, en ilginç hediyelik eşya ve ürünler altın gümüş yüzükler kitaplar çiçekçiler dvd oyunları oyuncakları parfümleri klima bisiklet outlet bahçe bot çizme mayo oto lastik , protein tozu küçük ev aletleri kampanyaları Çamaşır Bulaşık Makineleri elektrikli ısıtıcılar objektifler termosifon şofben kombi uydu alıcı fax cihazları dijital dslr makineleri uzaktan kumandalı maketler banyo ofis çalışma odası takımları sobalar kategorilerinde en iyi markaların orjinal ürün satışını yapan online sanal eticaret mağazaları şirketleri firma rehberi, web sitesini arama motorlarına dizinlere ekleme kayıt, tekil hit ziyaratçi, trafik reklam kaynakları, eticaret sitesi kurmak için gerekenler, sahibinden ilan siteleri, bilim teknoloji sosyal medya gündem haberleri