SEO hizmeti uygun dofollow backlink fiyatları google pagerank sıralama yükseltme çalışması ilk sayfada çıkmak için backlink paketleri internetten online sanal alışveriş mağazaları tüm listesi. Reklamcılık, dijital pazarlama, google news kayıtlı haber sitelerinden makale edu gov backlink.

Webmaster Hit Site Yükseltme Google Seo Çalışması

Seo İçin En İyi Ücretsiz Blog Siteleri Hangileridir

Tarafından 12 Aralık 2015 tarihinde, Webmaster Hit Site Yükseltme Google Seo Çalışması kategorisinde yayınlanmıştır.

Seo İçin En İyi Ücretsiz Blog Siteleri Hangileridir

Ücretsiz blog servislerinden Blogger.com ve Blogcu.com ile yapılan siteler google sıralamalarında normal bloglara göre daha güçlü konumlarda yerini alıyor. Bunu test etmek için rekabet düzeyi yüksek kelimelerde google araması yapmak yeterli sonuçları incelediğinizde bana hak vereceksiniz.
Oldukça güçlü rekabet düzeyine sahip kelimelerde google arama sonuçlarında sık sık blogger ve blogcu sitelere rastlamak mümkün. Peki bu nasıl oluyor? Google servisi olan blogger a google tarafından torpil geçiliyor denilmekte fakat tamamen yerli bir sistem olan blogcu.com un gücü de blogger dan az değil hatta bazı kelimelerde tek sayfalık blogcu bloglar bile blogger ın önüne geçebiliyor.
Bunu kullanmak ve avantajlarından faydalanmak için ana sitenize içerik girerken diğer yandan bir blogger ve bir de blogcu.com blog açarak ana sitenizi bu bloglara özgün içerikler girerek destekleyebilirsiniz.
Eğer ana siteniz kadar bu servislere de içerik girerseniz ana sitenize rakip olabilecek bir çift paravan bloga sahip olabilirsiniz. Ben bunu bir çok kez yaşadım tek sayfalık bir blogger site içerisinde geçen kelimedeki arama sonuçları verimini sırf o kelime için açılmış bir siteden alamadığım oluyor. Burada önemli nokta blogger ve blogcu blogların belirli bir yere gelene kadar özgün içerikle beslemektir. Bunun gelecekte çok fazla faydasını göreceğe emin olabilirsiniz ayrıca bu bloglar yaşlandıkça elde edilen verim maksimum seviyeye gelecektir.
Paravan olarak kullanacağınız blogger ve blogcu sitelerinizden ana sitenize backlink alırken bu konuda acele etmemenizi tavsiye ederim ayrıca link olayını da abartmayın doğal olarak işe bakın yani içinde 20 tane yazı olan bir blogcu.com bloğundan ana sitenize 20 yazıdan da link vermeyin en fazla 2 yazıdan link vermeniz yeterli. Link verirken resimlere de linkleme yapabilirsiniz hele birde konunuz 2000 kelimelik uzun bir konuya sahipse belki sizin sitenizin önüne bile geçebilir zamanla.
En çok yapılan hata ise paravanları açtıktan ve ilk postu attıktan sonra hemen ana siteye backlink vermek. Bunu yapmayın yapsanız da hiç bir işe yaramaz çünkü hiç kimse sadece başka sitedeki bir konuya link vermek için blog açmaz Google da bunun %100 farkında olabilecek kadar zeki bir sistemdir. Dediğim gibi doğal olun ve blogları da birbirine bağlamayın genelde bu şekilde yapmanızı tavsiye ediyorlar ama son güncellemelerden sonra bu yönteminde ipliği pazara çıktı ve tamamen çöp oldu.
Sonuç olarak vakit kaybetmeden hemen bir blogcu ve blogger blog açarak zaman zaman bu bloglara özgün makaleler girmeye gayret edin bloglarınızı unutmayın güncel tutun her projede işinize yarayacak güçlü bir paravan blog ikilisi elinizin altında durmuş olur böylelikle.
Hedef kitlenizi bulun
Hangi konuda yazmak istiyorsunuz. Herkes her konuda iyi olamaz. Herkes her şeyi en iyi bilemez. Öncelikli olarak en iyisi olduğunuzu konuları düşünün. Daha sonra buna ilişkin bir araştırma yapın.

Örneğin;

E-posta listeniz ve anket araçları ile ziyaretçilerin ne aradıklarını, okuduklarını ve paylaştıklarını sorun. Uzun vadede bunların hangisinin daha çok güncel kalacağını ve kendinizin hangi konuda daha yetenekli olduğunuzun analizini yapın.

 

 

 

Blogunuzu Arama Motorlarına Kaydedin
Başta Google olmak üzere Google’a blog buradan sitenizi kayıt edebilirsiniz. Tüm arama motorlarına blogunuzu kayıt edin. Blogunuzun varlığından tüm dünyayı haberdar edin. Bu sayede arama motorları tarafından bloğunuz arandığında rahatlıkla bulunabilin.

 

 

 

Düzenli gönderi yapın
Günlük olarak ziyaret ettiğimiz bir internet sitesinde ikinci gün girdiğimizde aynı konuları gördüğümüz zaman sıkılırız ve hemen başka arayışlar içini gireriz. Bloglar içinde bu aynen böyledir. Ne olursa olsun mutlaka bloğunuza düzenli olarak gönderi yazın. Bazıları çok tıklanır. Bazıları az.

 

 

 

ALTIN KURAL YAZILARINIZ KENDİNİZE AİT OLSUN:
Bu başlığı özellikle büyük attık. Çünkü siteniz için en önemli şey budur az yazın, kısa yazın, ne yazarsanız yazın ama kendiniz yazın. Çünkü bir arama motorunun önemsediği en önemli şey özgün bilgidir. Bloglar zaten bu amaçla kullanıma sunulmuştur. Daha çok kişiye ulaşarak daha özgün bilgileri bir araya getirmek.

 

 

 

Görselliğe ve tasarıma önem verin
Uzmanlara göre insanlar görsel ve yazı olarak daha uyumlu bilgilere daha iyi tepki veriyorlar. İnsanların yüzde 40’ı görsele daha iyi tepki veriyor. Elimize bir kitap aldığımızda gibi önce kapağına bakarız. Şayet kapağında ilginç bir resim görürsek ona olan ilgimiz birden artabilir. Bunun gibi örnekleri çoğaltabiliriz. Bu yüzden Blog tasarımına önem verin. Yazdığımız yazılarda mutlaka resim kullanmaya çalışın ve kullandığınız resimlerin çözünürlüklerinin yüksek olmasına özen gösterin. Sosyal ağlarda paylaşımını yaptığımız yazınızın görünür yüzü genelde resim olacaktır.
Sosyal medya tanıtımı
Kitlelere ulaşımın en kolay yolu sosyal medyadır. Ancak kendi kişisel sayfanız yerine kendi bloğunuzun sayfasını oluşturun. Paylaşımlarınızı buradan yapmanız sizin için arama motorlarında daha önde olmanız için avantajdır. Bazı insanlar facebook, twitter, google+ gibi sosyal paylaşım sitelerinin arama motorlarını kullanmayı tercih ederler. Çünkü burada arama yapmak gruplara ulaşmak kişilerle birebir muhatap olmak daha yararlıdır. Sosyal medyada sitenizin grup veya sayfalarını oluşturun.
İlginç başlıklar bulun
Aslında bir blog için en önemli şeydir başlık. Her şeyden önce yazınızın ilk görünün yüzüdür. Arama motorlarının yazınızı algılama aracıdır. O yüzden yazdığınız bir yazı, galeri veya başka herhangi bir paylaşımınız için olabildiğince ilginç bir başlık bulun. Burada dikkat etmeniz gereken başlık ilginç olduğu kadar anahtar kelimeleri de içermeli.
Kendinize Dost Bloglar Edinin
Hoşunuza giden ve düzenli olarak takip ettiğiniz blog sitelerine kendi blogunuzdan link verin. Böylelikle link verdiğiniz blogun sahibi sizi bulacaktır. Bu şekilde karşılıklı olarak link verip almak suretiyle başkasının blogu okunurken sizin blogunuzun tıklanma olanağı doğar. Blogger ve WordPress Hit Arttırma Tekniklerinin en önemli ayağından bir tanesi dost bloglardır.

 

 

 

Yazılarınızı Yorum Almaya Çalışın
Yazdığınız bir yazı için en önemli şeylerin başında yorumlar gelir. Yazınıza ne derece yorum yapılırsa o derece sitenizin tıklanma sayısı artacak ve yazınız arama motorlarında ilk sıralara çıkmaya başlayacaktır. Yorumlar; basit ama esaslı blog trafik arttırma araçlarıdır. Yazılarına yorum almanız başka size ve bloglara yorum bırakmanızla da ilişkilidir. Başka sitelerde, forumlarda vb. yazılara yorum yapın. Sitenize yapılan yorumlara mutlaka cevap vermeye çalışın. Cevaplarınızda nezaketi kesinlikle elden bırakmayın. Blogger ve WordPress Hit Arttırma konusunda size büyük yararı dokunacaktır.
Yazılarınıza Mutlaka Etiket Oluşturun

Yazınızı yazdıktan sonra birkaç saniye daha ayırarak yazınızı özetleyen birkaç anahtar kelimeyi kullandığınız blog sisteminin etiketler kısmından oluşturun. Etiketler, birer anahtar kelime olduğu için arama sonuçlarında size avantaj sağlar. Hem de etiketler benzer içeriğe ve aynı etikete sahip yazıları bir sayfada listeler. Site içi seo açısından bu önemli bir kriterdir. Oyun ile ilgili olan kişinin haber veya sanat ile ilgili yazdığınız bir yazı içerisinde oyun ile ilgili yazı araması gibi durumlar doğar. Böyle bir durumda hemen hemen herkes o siteyi terk eder.

 

 

 

 

Asla Hit Arttırma Programları ve Sitelerini Kullanmayın
Her ne kadar ilk kullanımlarda size ciddi bir tıklanma sayısında artış sağlasa da Google ve diğer arama motorları bunu fark eder etmez sitenizin hit sayısı düşecektir. Hatta çoğu arama motoru tarafından siteniz cezalı siteler arasına alınabilir. Özellikle Bing arama motoru bu konularda çok daha keskin kararlar alabiliyor. Blogger ve WordPress Hit Arttırma teknikleri arasında kesinlikle kullanmamız gereken tercihlerden bir tanesi.

 

 

 

 

İçerikleri arama motorlarına göre değil, ziyaretçilerinize göre üretin.

Çok fazla geriye gitmeye gerek yok: 2 sene öncesine kadar birçok ”SEO Uzmanı” hedef kelimelerin makale içerisindeki yoğunluk oranının %3-7 arasında olması gerektiğini,, makalelerin ise minimum 200 kelimeden oluşması gerektiğini, dolayısı ile her makalede kelime / oran bazında 6-14 arasında hedef kelimesinin geçmesi gerektiğini belirtiyor ve bunu ”fazlası ile” destekliyordu. Lakin Google, bu kullanıcılara ve bu duruma inanıp o şekilde devam edenlere çıkardığı o ”ünlü” güncelleme olan Penguen ile öyle bir ‘’Hello’’ dedi ki, sektördeki web sitelerinin neredeyse %25 i sarsıldı. Her ne kadar bu duruma daha sonra birçok bahane üretilse de görünen köy klavuz istemiyordu.

İçeriklerinizi arama motorları için değil kullanıcılarınız için üretin.

Amacınız kullanıcının aradığı konuyla ilgili gerçek cevabı vermek olsun.
Otorite yerlere link vermekten çekinmeyin.
Kullanıcının yazılarınıza yorum yapmasını teşvik edin ve soruları yanıtsız bırakmayın.
İçeriklerinizi paylaşılabilir kılın. Sosyal medya butonlarınızı eksik etmeyin.
Video ve resim gibi ögeleri yazı içerisinde kullanarak, içeriğinizi çeşitlendirin.

 

 

 

 

Birçok otoriteye göre, Google arama sonuçlarında hedef kitlenize (müşterilerinize) en doğru şekilde ulaşmanın yollarından birisi de SEO ve Google Adwords’ü birlikte kullanmaktır. Link Değişim Programı

Bunun sebebi olarak ise SEO’nun uzun vadeli bir yatırım olduğu, Adwords’ün ise anında sonuç gösteren bir kanal olduğudur. SEO ve Adwords’ün ilişkilendirmesinde bir genelleme yapmak mümkün değildir. Adwords, bütçenizi dengelemek için SEO çalışmaları yaparken, bazı mevsimlerde aranma hacmi artan kelimelerde Adwords ile trafik almanız mümkün.

Dolayısı ile Adwords’ü SEO’nun bir parçası olarak görmemiz gerekiyor ve bu 2 olayı birbirine zıt kutuplar gibi lanse etmememiz gerekiyor. SEO ve Adwords birbirinden tamamıyla alakasız, aynı hedefe ulaşmak için kullanabileceğiniz iki farklı kanaldır.

Yazı aralarında verdiğim naçizane öneriyi hatırlatmak isterim: SEO çalışmalarınızda ve SEO performansınızı doğrudan etkileyen: İçerik Pazarlaması, Sosyal Medya Çalışmaları, Web Sitesi Geliştirmeleri gibi konularda da trafik için değil kullanıcı deneyimi için çalışın!

 

 

 

Arama Tercihleri::

blogservislerinedir, blogspotblogservisleri, bedavablogservisleri, eniyiblogsiteleri, bloglinkdegisimi, bedavaparavanblogolusturmak, bedavablogacmak, bloglarlalinkwheelolusturmak, blogsitelerinhitiniyukseltmek, blogumareklamalmakistiyorum, ucretliblogservisleri, eniyiblogservislerihangileridir, ucretsizblogservisleri, blogsitesikurmak, blogsitesiacmak, blogdan ne kadar para kazanilir, blogdan para kazananlar, blog yazarligi is ilanlari, bilgisayarda yazi yazarak para kazanma

Alışveriş Siteleri

 

dmoz kaydı nasıl yapılır site ekleme, dmoz kaydı yapma sorgulama site ekleme, dmoz kaydı yapma site ekleme
dmoz kaydı kontrol site ekleme, dmoz türkçe site ekleme, dmoz sitemi nezaman yayınlar kabul eder
Dmoz’a site eklemek için yapılması gerekenler, Dmoz Nedir, Dmoz Kaydı Nasıl Yapılır?
Dmoz Nedir, Nasil Kayıt Olunur, Arananlar Şartlar Nelerdir, Dmoz (ODP) dizinine site ekleme
Arama Motorları ve Dizinlere Google, Yahoo, MSN, dmoz site eklemek, google kelime planlayıcı
anahtar kelime aracı anahtar kelime bulucu, google trends anahtar kelime bulucu, anahtar kelime nedir anahtar kelime bulucu
anahtar kelime bulucu, anahtar kelime nasıl bulunur, google anahtar kelime sorgulama
anahtar kelimeler nasıl belirlenir, E-ticaret Siteniz İçin Google Anahtar Kelime Planlayıcısı
Google Anahtar Kelime Planlayıcı’dan (Keyword Planner Tool) , Google Anahtar Kelime Planlayıcısı ya da Anahtar Kelime Aracı
Google Adwords Anahtar Kelime Planlayıcısı, Emlak Ofisleri İçin Google Kullanımı Ve Anahtar Kelime Analizi
Anahtar Kelime Nedir? Anahtar Kelime Yoğunluğu, SEO’da rakip analizi neden önemlidir ve nasıl yapılır?
E Ticaret Siteleri İçin Önemli Anahtar Kelimeler Nelerdir, Anahtar Kelimeler Eticaret siteleri online sanal mağazalar
Google AdWords Anahtar Kelime Planlayıcısı, Rakip Analizi – Rekabet Analizi – SEO
Google rakip analizi örneği rakip site, Google adwords rakip analizi, Google seo rekabet analizi, Google rakip site seo analizi nasıl yapılır
Google seo rakip analizi nasıl yapılır, Emlakçılara SEO Emlak Sitesi Google Sayfa Sıralama Yükseltme, Emlak Sitesi emlak siteleri için Seo Google Sayfa Sıralama Yükseltme
Emlak Sitesi emlak siteleri Emlakçılar google sıra yükseltme, Emlak Sitesi emlak siteleri Emlakçılar için seo hizmeti
Emlak Sitesi emlak siteleri Emlakçılar seo çalışması backlinks, Emlak Sitesi emlak siteleri Emlakçılar site yükseltme seo backlinks
Google Seo Emlak Sitesi emlak siteleri Emlakçılar seo, Google Pagerank Emlak Sitesi emlak siteleri Emlakçılar
Reklam Ziyaretçi Emlak Sitesi emlak siteleri için Emlakçılar, Hit Ziyaretçi Emlak Sitesi emlak siteleri için Emlakçılar
film siteleri için seo, e-ticaret siteleri için seo, haber siteleri için seo, oyun siteleri için seo

Yazar Hakkında

pagerank backlink paketleri tanıtım yazısı seo hizmeti google makale yayınlama çalışması - http://www.alisverissitelerin.com/

İnternetten Satış yapan güvenli Eticaret Online Mağazalar Tanıtımı Listesi, Firmalar Rehberi. SEO hizmeti uygun dofollow backlink fiyatları google pagerank sıralama yükseltme çalışması ilk sayfada çıkmak için backlink paketleri, Seo Backlink Satışı Yüksek Pagerank Prli Link Ücretleri, Kurumsal Seo Çalışması Paketleri Forum tanıtımı sosyal imleme hizmeti, anahtar kelimelerle Alexa Google trustrank page rank sıralama yükseltme ilk sayfada çıkmak için seo sem hizmetleri, güvenli organik tekil hit ziyaretçi alımı.

Yorum yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Seo Backlinks Tanıtım Yazısı
online mağaza
Site istatistikleri
Genel Son Dakika Haberleri
Spor Son Dakika Haberleri
takvim
Eylül 2017
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
« May    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Hanajans Han Ajans Medya Reklamcılık Alışveriş Sitelerin www.alisverissitelerin.com - Backlink Paketleri SEO Tanıtım Yazısı Hizmeti Alışveriş Siteleri Listesi - En iyi güvenli ve ucuz Eticaret internetten alışveriş siteleri ve Online Mağazalar Listesi. Firma Rehberi ve Website Dizini. Samsung Galaxy iphone Lg Cep telefonu modelleri ve fiyatları, bilgisayar, laptop, tablet pc, notebook ultrabook, ipad, televizyon, kozmetik, Erkek kadın moda trend giyim, anne bebek genç çocuk ve hamile ürünleri, Abiye Elbise, Deri Mont, Bay Bayan Ayakkabı, satılık fotoğraf makinesi, kamera, handycam, ütü, sağlık bakım malzemeleri, Bikini, Bileklik, Bluz, Büyük Beden, Ceket, Cilt Bakımı, Çanta, Elbise, Etek, Ev Dekorasyon, Gecelik, Gömlek, Güneş Gözlüğü, Makyaj, Okul Alışverişi, Pantolon, Parfüm, Saat, Saç Bakımı, Sandalet, Sırt Çantası, Spor Ayakkabı, Takı, Tesettür Giyim, Topuklu Ayakkabı, T-shirt, Tunik, Yatak Örtüsü, nevresim takımları, mutfak aletleri, yazıcılar sarf malzemeleri, yazılım, monitor, hard diskler, projeksiyon, telsiz, müzik aletleri, motorsiklet ve oto aksesuar, en ilginç hediyelik eşya ve ürünler altın gümüş yüzükler kitaplar çiçekçiler dvd oyunları oyuncakları parfümleri klima bisiklet outlet bahçe bot çizme mayo oto lastik , protein tozu küçük ev aletleri kampanyaları Çamaşır Bulaşık Makineleri elektrikli ısıtıcılar objektifler termosifon şofben kombi uydu alıcı fax cihazları dijital dslr makineleri uzaktan kumandalı maketler banyo ofis çalışma odası takımları sobalar kategorilerinde en iyi markaların orjinal ürün satışını yapan online sanal eticaret mağazaları şirketleri firma rehberi, web sitesini arama motorlarına dizinlere ekleme kayıt, tekil hit ziyaratçi, trafik reklam kaynakları, eticaret sitesi kurmak için gerekenler, sahibinden ilan siteleri, bilim teknoloji sosyal medya gündem haberleri