SEO hizmeti uygun dofollow backlink fiyatları google pagerank sıralama yükseltme çalışması ilk sayfada çıkmak için backlink paketleri internetten online sanal alışveriş mağazaları tüm listesi. Reklamcılık, dijital pazarlama, google news kayıtlı haber sitelerinden makale edu gov backlink.

Webmaster Hit Site Yükseltme Google Seo Çalışması

Web Sitesi Blogların Ziyaretçi Sayısını Arttırma Yolları

Tarafından 12 Aralık 2015 tarihinde, Webmaster Hit Site Yükseltme Google Seo Çalışması kategorisinde yayınlanmıştır.

Web Sitesi Blogların Ziyaretçi Sayısını Arttırma Yolları

Çok fazla trafiği olan bir web sitesi her webmaster’in ve her internet girişimcisinin hayalidir aslında çünkü daha fazla ziyaretçi daha fazla kazanç demektir. Aşağıdaki yöntemleri uygulayarak web sitelerinizin ziyaretçi sayısını arttırabilmeniz mümkün. Mükemmel bir site yaptınız, içerik mükemmel, tasarım mükemmel fakat bir sorun var sitenizi kimse ziyaret etmiyor.Web sitelerinin trafik yoğunluğu denilen olay yani ziyaretçi sayısının artışı durumu her webmasterın hayalidir aslında. Aşağıdaki yöntemler sayesinde web site trafiğini bir nebze de olsa arttırabilirsiniz.
Makaleler web siteleri için en güçlü silahtır. Eğer hedeflediğiniz bir kelimede google da yükselmek istiyorsanız o konu hakkında etkili makaleler yazmanız gerekir. Makaleler yeni google güncellemelerine göre eskiye oranla daha uzun olmalı yani kelime sayısı olarak en az 500 ve üzeri kelimede olmalıdır.
Peki sürekli olarak uzun uzadıya yazacak makaleyi nereden bulabilirim diyorsanız bunun bir çözümü var. Oda makale spin sistemidir. Makale spin işi aslında etkili bir SEO sırrı dır yazacak makale bulamayan ve sitelerini güncel tutmak isteyenlerin başvurduğu bir yöntemdir.
Aslında bu yöntem ingilizce içeriklerde daha çok kullanılmakta ve bu iş için ingilizce makale spin programları oldukça fazla. İngilizcenin grammer yapısı Türkçeye nazaran spin işlemine daha yatkın bu avantaj sayesinde ingilizce için çok fazla spinner programı üretildi.
Türkçe makale spin işine yatkın değil fakat en azından yazının anlamına az zarar verir şekilde spin yapabilen online spin servisleri Türkçe dili için de mevcut. Buradan ve buradan Türkçe makale spin servislerine ulaşabilirsiniz. Bu servisleri ile ana sitenize içerik üretmek yersiz olacaktır çünkü ister istemez ilk elden yazılmış bir makale verimini alamazsınız. Bu yüzden bu servisleri paravan bloglar üzerinde kullanabilirsiniz.
SEo için özgün yani daha önce eşi benzeri yazılmamış makaleler oldukça yüksek önem arz ediyor bu yüzden ana sitelerinizi destekleyen paravanlarınıza özgün makale bulma sıkıntısı çekiyorsanız en azından bu gibi durumlarda Türkçe makale spin servislerini kullanabilirsiniz

 

http://www.turkcespinner.com/projelerim.html
http://wmtikk.com/arac/yazi-ozgunlestirici
1. Eğer arama motorlarından ücretsiz trafik sağlamak (Web Sitesi Ziyaretçi Sayısı Arttırmak) istiyorsanız yüksek kaliteli ve benzersiz içerik girmek zorundasınız.
2. Gogole da gün içerisinde yaklaşık 2.5 milyar dan fazla arama yapılıyor. Bu arama sırasında sitenizin de listelenmesini istiyorsanız web sitenize sürekli olarak içerik eklemelisiniz. Eğer bir blog yazıyorsanız her gün en az 1 içerik eklemelisiniz. Her içerikte farklı anahtar kelime hedeflerseniz arama sonuçlarında daha çok listelenme şansı yakalarsınız.
3. Akılda kalıcı ve içeriğinizle alakalı bir domain (alan adı) seçin. Bazı durumlarda yıllar önce ziyaret ettiğiniz bir siteyi bile hatırlayıp girdiğiniz oluyordur. Sizin sitenizinde böyle akılda kalıcı bir site olmasını istiyorsanız sitenizin alan adını akılda kalıcı olarak seçin ve adıyla özdeşleşmiş bir logo tasarlayın. Ayrıca alan adınızın site içeriğiyle de bağdaşması gerekiyor. Bunun için nameboy.com u ziyaret edin belirlediğiniz kelimeler üzerinde birçok alan adı türeten bir araçtır.
4. Çok hit alan sitelere benzer bir alan adı satın alın. Örneğin bazen insanlar tarayıcılarına site adlarını girerken yanlış bir harfe basabiliyorlar. Örneğin Google.com yerine gogle.com gibi. Bu sayede yönlendirme yaparak gerçek sitenize trafik çekebilirsiniz.
5. Alan adının okunurluğunu kolaylaştırın. Örneğin www.associateprograms.com ve www.AssociatePrograms.com İkinci alan adında büyük A ve büyük B kullanılmış bu tarz bir alan adı daha kolay okunur ve anlaşılması daha kolaydır. Alan adı alırken küçük büyük harf seçme şansınız yok fakat gerek logonuzda gerek se promosyon sistemlerinde büyük baş harf kullanabilirsiniz. Örneğin kartvizitlerinizde veya e-posta imzanızda.
6. Resim dosyalarının adında uygun anahtar kelimeler kullanın. Arama motorları insanlar gibi resimlere bakarak algılama yapamıyorlar resim aramalarını resimlerin adları ve açıklamalarıyla yapabiliyorlar. Bu yüzden resim aramalarından trafik almak istiyorsanız resimlere anahtar kelimeleri hedefleyen isimler ve açıklamalar ekleyin. Ayrıca arama motorları veri tabanlarına yeni resimler katan sitelere daha fazla ilgi gösterirler. Web sitelerinizde kullanacağınız resimleri kopyalayıp ya da farklı kaydedip kullanmayın resimlerin ekran görüntüsünü alıp tekrar üretin bu sayede resimleri özgünleştirmiş olursunuz. Bu çok iyi bir SEO Taktiğidir.
7. Çok ciddi anahtar kelime araştırması yapın. Googl Adwords keyword tool u hepimiz kullanıyoruz fakat çoğu kelimeyi birbiriyle bağdaştırıyor örneğin; Bikini kelimesi incelendiğinde bikini modeli bikini modeller model bikini kelimelerinin hepsi 49.000 kere aranmış görünüyor bu bir saçmalık. Bu şekilde yanlış araştırmalar sonucunda çok fazla hata yapan webmaster bulunuyor. Anahtar kelime araçlarını çok iyi belirlemek gerekli bunu için çok fazla ücretli veya ücretsiz yazılım mevcuttur.
8. Kaliteli yazı ve sayfa başlığı seçin. Google da bir arama yaptığınızda ilk 10 site içinden her zaman ilkini tıklamayız. Bazı durumlarda etkili başlık görmek için 2.3. sayfalara bazen de ilk 10 sonuç içindeki 5.6 vs. sonuca tıklarız. Bunun sebebi ilgimizi çeken çarpıcı başlıklar görmek istememizdir. Anahtar kelime hedeflemek için bazı durumlarda alakasız başlıklar oluşturuyoruz bu yanlış. Okuyucuyu da göz önünde bulundurup ilgi çekici ve insanlara yararlı olacak nitelikte yazı başlıkları hazırlamalıyız. İyi başlıklar bulmak için Google da arama yapabilirsiniz.
9. Organik SEO Web trafik için birkaç anahtar nokta. Arama motorları birer bilgisayar olmalarına rağmen çok zekidirler. Bu yüzden onlara karşı bizimde zekice davranmamız gerekiyor. Arama motorlarında bir arama yaptığınızda bazen kalitesiz içeriklerle karşılaşabiliyoruz çok fazla hit alan bir kelimeyle bazı siteler ilk sıralarda listeleniyor içerikleri kötü olmasına rağmen bu nasıl oluyor? Belki bunun için birçok faktör var ama arama motorlarının temelinde gerçek bilgiyi görüntülemek varsa eğer daha kaliteli içeriklerle siz aynı kelime ile bu sitenin önüne geçebilirsiniz. Fakat bu süreçte aceleci olmayın kaliteli içerikler hazırlayın arama motorları sizi yavaş yavaş fark edecektir. İçerikleri uzun tutun Google bir konuda çok bilgi sahibi olan siteyi öne çıkartır bunu unutmayın her konunuz, yazınız en az 800- 1000 kelimeden aşağıda olmasın bu yolla da başarıya ulaşmak mümkün. Uygun anahtar kelimeleri başlıkta ve metinin içinde geçirin. Abartmadan belirli sayıda anahtar kelime kullanabilirsiniz. 100 kelimelik bir makale de 3 anahtar kelime tekrarı uygun bir orantı olarak kabul edilir. Aynı anahtar kelimeleri resimlerde ve yazının altında da geçirmek akıllıca olacaktır.
10. Sayfalar arası bağlantı verin bu hem sitenin navigasyonu açısından hem de ana sayfanıza backlink sağlamak açısından iyi bir fikirdir. Eğer arama motorlarından %100 başarı isterseniz tüm içerikte bu yöntemleri uygulayın. Web Sitesi Ziyaretçi Sayısı Arttırma yöntemleri bunlarla sınırlı değil makalenin diğer maddelerinde de etkili yöntemler bulunuyor.
11. Sitenizi dizinlere ekleyin. Siteniz için kaliteli tavsiye bağlantıları istiyorsanız dizinler bu konuda çok etkilidir. İşe büyük dizinlerle başlayın bunlar ücretsizdir kaliteli içerik yayınlarsanız dizinlere kabul edilmenizde kolaylaşacaktır. Yahoo, DMOZ.org, sbd.bcentral.com Gibi dizinlerle başlayın ve ücretli dizinlerle devam edin Gimpsy Skaffe Joeant GoGuides Business.com SevenSeek ThisIsOurYear LookSmart (muhtemelen çok pahalıdır) BlueFind WowDirectory Web GeniusFind Bu linkte dizinlerin bir listesini bulabilirsiniz; http://www.strongestlinks.com/directories.php Sitenizi dizinlere eklerken kuralları dikkatlice okuyun aslında bu iş çok dikkat ister eğer internet ortamında kalıcıysanız ve beklentiniz yüksekse (internetten para kazanmak gibi) bu işi ücretli olarak uzmanlarına yaptırtabilirsiniz.
12. Sitenizi Niş (Niche) dizinlere gönderin. Örneğin siteniz sağlık üzerineyse sağlık ile alakalı dizinleri araştırın ve bu dizinlere sitenizi gönderin. Arama motorları dizinlere çok fazla itibar ederler onlardaki siteler çok kalitelidir bunu bizler gibi arama motorları da bilirler. Ücretli ve ücretsiz hub sayfaları bulunur bu hub sayfalarından sitenizle alakalı olanı seçin ve sitenizi niş sayılan bu hub sitelere ekletin. Bu sayede hem sitenize ciddi derecede trafik sağlarsınız hem de arama motorlarının gözünde siteniz değerlenir.
13. Forumları ve blogları kullanın. Forumlarda ve sitenize alakalı olan bloglarda siteniz bol bol tanıtın. Bu çok sıkıcı bir iştir fakat en iyi ücretsiz reklam yöntemlerinden biridir.
14. Tüm kırık linkleri sitenizden çıkartın. Arama motorları kırık linklerden nefret ederler. Bu durum ziyaretçiler içinde hoş görünmez kırık linkleri tespit etmeniz için “Xenu Link Sleuth” programını kullanabilirsiniz.
15. Güvenli bir web hosting kullanın. Google sitenizi indekslemeye geldiğinde siteniz çalışır durumda değilse hemen sizi birkaç sıra arkaya iter veya listesinden çıkartır. Tekrar geri gelmesi bazı durumlarda uzun zaman alır bazı ucuz hostinglerde sürekli kesilme ve bağlantı problemleri oluşabiliyor bu tip problemler yaşamamak ve web trafiğini sağlam tutmak için hosting çok çok önemlidir.
16. Yeni konu ararken kategori dışına çıkmayın. Siteniz portakal üzerineyse eğer portakal türleri ve narenciye sıkacağı ile ilgili makaleler yazın her içeriği sitenize doldurup kargaşaya çevirmeyin. Bu ileriki zamanlarda pr değerinizi arttıracak bir etkendir. Sitenize hangi kelimelerle ziyaretçilerin geldiğini ölçmek için Google Analytics kullanın ve detaylı olarak raporları inceleyin.

 

Arama Kelimeleri :

Ücretsiz Link Değişimi Yapan Siteler, ücretsiz backlink siteleri, Link Değişimi, Backlink
Link Takası, Çapraz Link Değişimi, sosyal imleme siteleri, link değişimi nedir link değişimi nasıl yapılır
bağlantı link değişimi, ücretsiz link değişimi nedir, karşılıklı link değişimi yapan siteler
link takası nasıl yapılır, Link Ekle, Siteni Ekle, Site Ekle, siteni ekle kodsuz, karşılıksız site ekle
link ekle, ücretsiz site ekle, siteni tanıt, link değiştirme sitesi, link değişim programı

dmoz kaydı nasıl yapılır site ekleme, dmoz kaydı yapma sorgulama site ekleme, dmoz kaydı yapma site ekleme
dmoz kaydı kontrol site ekleme, dmoz türkçe site ekleme, dmoz sitemi nezaman yayınlar kabul eder
Dmoz’a site eklemek için yapılması gerekenler, Dmoz Nedir, Dmoz Kaydı Nasıl Yapılır?
Dmoz Nedir, Nasil Kayıt Olunur, Arananlar Şartlar Nelerdir, Dmoz (ODP) dizinine site ekleme
Arama Motorları ve Dizinlere Google, Yahoo, MSN, dmoz site eklemek, google kelime planlayıcı
anahtar kelime aracı anahtar kelime bulucu, google trends anahtar kelime bulucu, anahtar kelime nedir anahtar kelime bulucu
anahtar kelime bulucu, anahtar kelime nasıl bulunur, google anahtar kelime sorgulama
anahtar kelimeler nasıl belirlenir, E-ticaret Siteniz İçin Google Anahtar Kelime Planlayıcısı
Google Anahtar Kelime Planlayıcı’dan (Keyword Planner Tool) , Google Anahtar Kelime Planlayıcısı ya da Anahtar Kelime Aracı
Google Adwords Anahtar Kelime Planlayıcısı, Emlak Ofisleri İçin Google Kullanımı Ve Anahtar Kelime Analizi
Anahtar Kelime Nedir? Anahtar Kelime Yoğunluğu, SEO’da rakip analizi neden önemlidir ve nasıl yapılır?
E Ticaret Siteleri İçin Önemli Anahtar Kelimeler Nelerdir, Anahtar Kelimeler Eticaret siteleri online sanal mağazalar
Google AdWords Anahtar Kelime Planlayıcısı, Rakip Analizi – Rekabet Analizi – SEO
Google rakip analizi örneği rakip site, Google adwords rakip analizi, Google seo rekabet analizi, Google rakip site seo analizi nasıl yapılır
Google seo rakip analizi nasıl yapılır, Emlakçılara SEO Emlak Sitesi Google Sayfa Sıralama Yükseltme, Emlak Sitesi emlak siteleri için Seo Google Sayfa Sıralama Yükseltme
Emlak Sitesi emlak siteleri Emlakçılar google sıra yükseltme, Emlak Sitesi emlak siteleri Emlakçılar için seo hizmeti
Emlak Sitesi emlak siteleri Emlakçılar seo çalışması backlinks, Emlak Sitesi emlak siteleri Emlakçılar site yükseltme seo backlinks
Google Seo Emlak Sitesi emlak siteleri Emlakçılar seo, Google Pagerank Emlak Sitesi emlak siteleri Emlakçılar
Reklam Ziyaretçi Emlak Sitesi emlak siteleri için Emlakçılar, Hit Ziyaretçi Emlak Sitesi emlak siteleri için Emlakçılar
film siteleri için seo, e-ticaret siteleri için seo, haber siteleri için seo, oyun siteleri için seo

Yazar Hakkında

pagerank backlink paketleri tanıtım yazısı seo hizmeti google makale yayınlama çalışması - http://www.alisverissitelerin.com/

İnternetten Satış yapan güvenli Eticaret Online Mağazalar Tanıtımı Listesi, Firmalar Rehberi. SEO hizmeti uygun dofollow backlink fiyatları google pagerank sıralama yükseltme çalışması ilk sayfada çıkmak için backlink paketleri, Seo Backlink Satışı Yüksek Pagerank Prli Link Ücretleri, Kurumsal Seo Çalışması Paketleri Forum tanıtımı sosyal imleme hizmeti, anahtar kelimelerle Alexa Google trustrank page rank sıralama yükseltme ilk sayfada çıkmak için seo sem hizmetleri, güvenli organik tekil hit ziyaretçi alımı.

Yorum yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Seo Backlinks Tanıtım Yazısı
online mağaza
Site istatistikleri
Genel Son Dakika Haberleri
Spor Son Dakika Haberleri
takvim
Eylül 2017
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
« May    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Hanajans Han Ajans Medya Reklamcılık Alışveriş Sitelerin www.alisverissitelerin.com - Backlink Paketleri SEO Tanıtım Yazısı Hizmeti Alışveriş Siteleri Listesi - En iyi güvenli ve ucuz Eticaret internetten alışveriş siteleri ve Online Mağazalar Listesi. Firma Rehberi ve Website Dizini. Samsung Galaxy iphone Lg Cep telefonu modelleri ve fiyatları, bilgisayar, laptop, tablet pc, notebook ultrabook, ipad, televizyon, kozmetik, Erkek kadın moda trend giyim, anne bebek genç çocuk ve hamile ürünleri, Abiye Elbise, Deri Mont, Bay Bayan Ayakkabı, satılık fotoğraf makinesi, kamera, handycam, ütü, sağlık bakım malzemeleri, Bikini, Bileklik, Bluz, Büyük Beden, Ceket, Cilt Bakımı, Çanta, Elbise, Etek, Ev Dekorasyon, Gecelik, Gömlek, Güneş Gözlüğü, Makyaj, Okul Alışverişi, Pantolon, Parfüm, Saat, Saç Bakımı, Sandalet, Sırt Çantası, Spor Ayakkabı, Takı, Tesettür Giyim, Topuklu Ayakkabı, T-shirt, Tunik, Yatak Örtüsü, nevresim takımları, mutfak aletleri, yazıcılar sarf malzemeleri, yazılım, monitor, hard diskler, projeksiyon, telsiz, müzik aletleri, motorsiklet ve oto aksesuar, en ilginç hediyelik eşya ve ürünler altın gümüş yüzükler kitaplar çiçekçiler dvd oyunları oyuncakları parfümleri klima bisiklet outlet bahçe bot çizme mayo oto lastik , protein tozu küçük ev aletleri kampanyaları Çamaşır Bulaşık Makineleri elektrikli ısıtıcılar objektifler termosifon şofben kombi uydu alıcı fax cihazları dijital dslr makineleri uzaktan kumandalı maketler banyo ofis çalışma odası takımları sobalar kategorilerinde en iyi markaların orjinal ürün satışını yapan online sanal eticaret mağazaları şirketleri firma rehberi, web sitesini arama motorlarına dizinlere ekleme kayıt, tekil hit ziyaratçi, trafik reklam kaynakları, eticaret sitesi kurmak için gerekenler, sahibinden ilan siteleri, bilim teknoloji sosyal medya gündem haberleri