SEO hizmeti uygun dofollow backlink fiyatları google pagerank sıralama yükseltme çalışması ilk sayfada çıkmak için backlink paketleri internetten online sanal alışveriş mağazaları tüm listesi. Reklamcılık, dijital pazarlama, google news kayıtlı haber sitelerinden makale edu gov backlink.

İnternetten Alışveriş Eticaret Sektörü

Yurtdışı Alışveriş Siteleri Ucuz ve Güvenli

Tarafından 20 Aralık 2015 tarihinde, İnternetten Alışveriş Eticaret Sektörü kategorisinde yayınlanmıştır.

Yurtdışı Alışveriş Siteleri Ucuz ve Güvenli

Uygun Fiyatlı Yurtdışı Alışveriş Siteleri

 

1. Alışveriş Sitesi

www.amazon.com

Dünyaca tanınan yani reklamı oldukça iyi olan büyük bir alışveriş sitesi. Bu site Amerika kaynaklı bir alışveriş sitesidir. Çok sayıda ürünü avantajlı ve ucuza satın alabilirsiniz. Çok sayıda marka ürünün yer aldığı bu sitede indirim günleri de düzenlenmektedir. Örneğin; 150 dolar civarında satın alacağınız bir ürünü indirim gününde 50-60 dolara rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Ürünü satın aldıktan sonra ürün gönderiminde ücretsiz kargo seçeneği malesef bulunmuyor. Ama istediğiniz bir kargo seçeneğini tercih ederek gönderimi sağlayabilirsiniz.

Teknoloji, giyim, mp3, DVD gibi bir çok ürün kategorisi sitede mevcut.

 

 

2. Alışveriş Sitesi

www.aliexpress.com

Eminim siz de internet üzerinde gezinirken bir yerlerde bu site hakkında yazılar okumuşsunuzdur. Çin kaynaklı olan bu web sitesi Dünya’nın en büyük Çin e-ticaret sitesidir. Dünya’da bilinen bu web sitesi ayrıca en ucuz e-ticaret sitesi. İçerisinde yok yok! Elektronik, giyim ürünleri, ayakkabı vb. bir çok ürüne bu siteden en ucuz şekilde ulaşabilirsiniz.

En önemli avantajı kargo ücretsiz olması! Türkiye’ye gönderim kesinlikle mevcut ve KARGO ÜCRETİ YOK.

Güvenle alışveriş yapacağınız www.aliexpress.com benim ve çevreminde kullandığı bir web sitesi.

 

 

3. Alışveriş Sitesi

www.ebay.com

Bu web sitesinin ismini eminim bir çok kişi duymuştur. Türkiye’de ki gittigidiyor web sitesine oldukça benzer bir e-ticaret sitesidir. Yine Dünya’da bilinen büyük web sitelerinden bir tanesi. İster tedarikçi firmadan ürünleri temin edin isterseniz de 2. el ürünleri takip ederek satın alın.

2.el bulabileceğiniz ve bir çok kategorinin mevcut olduğu bir e-ticaret sitesi. 2. el satın alırken ürünler genellikle ücretsiz kargo ile Türkiye’ye gönderimi yapılıyor.

UYARI: 2.el satın alırken dolandırılma durumuna karşı önlem olsun diye öneriyorum ki çok satış yapan kişilerden almaya özen gösterin.

 

 

4. Aışveriş Sitesi

www.sammydress.com

Çin kaynaklı kadın ve erkek giyim üzerine odaklı olan keyifli bir alışveriş sitesi. Çin alışveriş sitesi olan bu sitede takı, ayakkabı, ev ürünleri, giyim ürünleri gibi bir çok ürünü tedarik edebilirsiniz.

Bu web sitesinden uygun fiyatlara güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca ürünler Türkiye’ye ücretsiz kargo ile gelmektedir. Çevremde bu siteden alışveriş yapanlar oldu ve ürün 15 ila 20 gün içerisinde teslim edildi. Gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

 

 

5.Alışveriş Sitesi

www.dealextreme.com

Çin kaynaklı bir e-ticaret sitesidir. Ağırlıklı olarak teknoloji ürünleri satışı mevcut. Bu web sitesi de ücretsiz kargo sistemi ile gönderim yapmaktadır. Çin web sitesidir fakat Çin içerisinde değerlendirdiğimizde pahalı bir web sitedir. Fakat Türkiye fiyatlarına göre ucuzdur.

Ürün siparişi verdiğinizde istediğiniz ürün en az 2 hafta içerisinde elinize ulaşacaktır.

 

 

6.Alışveriş Sitesi

www.modcloth.com

Bayan giyimi üzerine odaklanan bu web sitesi büyük beden giyim ürünlerini de satmaktadır. Yurtdışı alışveriş sitesi olan bu site de ürünler kaliteli ve orta denilecek fiyat aralığındadır.

 

 

7.Alışveriş Sitesi

www.everbuying.com

Çin alışveriş sitesidir. Ucuz ürünlerin yer aldığı web sitede Türkiye’ye gönderim yapılmaktadır. Kadın ve erkek giyim, teknoloji ürünleri (cep telefonu, iPad vb.), ev ürünleri gibi bir çok kategori mevcuttur.

 

 

8. Alışveriş Sitesi

www.focalprice.com

Erkek ve bayan saatlerinin, özellikle teknoloji ürünü olarak akıllı telefonların ve aksesuarlarının yer aldığı bir Çin sitesidir. Sitede ürünler çok ucuza satışa sunulmuştur. Yukarıda bahsettiğim www.dealextreme.com sitesine göre daha kısa sürede ürün elinize ulaşmaktadır. Ayrıca ÜCRETSİZ KARGO seçeneği bulunmaktadır.

Elektronik ürün için oldukça uygun fiyatlı bir web sitesidir.

 

 

9. Alışveriş Sitesi

www.caliroots.com

Bir çok markanın bulunduğu bir ayakkabı satış sitesidir. Nike, Adidas, Puma, Reebok ve Converse gibi ayakkabı markalarını bulabilirsiniz. Türkiye satışı ile aynı fiyatlara denk gelmektedir.

Türkiye’ye gönderim mevcuttur. Satın aldığınız takdirde istediğiniz ayakkabı marka ve modeli elinize ulaşacaktır.

 

 

10. Alışveriş Sitesi

www.shoebuy.com

Domain isminden de anlaşıldığı gibi bir ayakkabı satış sitesidir. Amerika kaynaklı bir alışveriş sitesidir. Erkek, bayan ve çocuk ayakkabıları bulunmaktadır. Spor, klasik, topuklu, kışlık gibi bir çok ayakkabı seçeneği mevcuttur. Fiyat bakımından biraz pahalı bir web sitesidir ama marka ürünler mevcuttur.

Amerika alışveriş sitesinin Türkiye’ye ürün gönderimi bulunmaktadır.

 

 

11. Alışveriş Sitesi

www.asos.com

Sayısız markanın yer aldığı web sitesinde erkek ve bayan giyim seçeneği yer almaktadır. Ücretsiz kargo sistemi mevcuttur.

 

 

12. Alışveriş Sitesi

www.wayfair.com

Ev dekorasyonu, bahçe dekorasyonu, tv ürünleri gibi bir çok dekorasyon ürünleri mevcuttur. Eviniz ve diğer mekanlar için istediğiniz ürünü bulabilirsiniz. Amerikan e-ticaret sitesidir. Türkiye’ye satışı ve ürün gönderimi mevcuttur.

 

 

13. Alışveriş Sitesi

www.ocshades.com

Birbirinden farklı yüzlerce güneş gözlüğünün bulunduğu bir web sitedir. Erkek ve bayan güneş gözlüğü satışı mevcuttur. Türkiye’ye gönderimi mevcut ve ayrıca ücretsiz kargo bulunmaktadır. Fiyatlarda oldukça uygun göz atmanızı öneririm.

 

 

14. Alışveriş Sitesi

www.suntekstore.com

Fantazi ürünleri, teknolojik ürünler ve daha önce görmediğiniz çeşitli ürünlerin yer aldığı Amerikan kaynaklı bir alışveriş sitesidir. Türkiye gönderimi ücretsiz kargo ile yapılmaktadır.

 

 

15. Alışveriş Sitesi

www.tinydeal.com

Bir çok kategori başlığı mevcuttur. Elektronik, ev ürünleri, giyim ürünleri, iç giyim, saat, ayakkabı, spor ürünleri vb. bir çok ürün çok ucuz fiyatlara bulunmaktadır.

www.tinydeal.com’dan alacağınız ürünler 10 gün içerisinde teslim edilmektedir. Bence zaman bakımından oldukça iyi. Bildiğim kadarı ile ücretsiz gönderimde bulunmaktadır.

 

 

16. Alışveriş Sitesi

www.vancl.com

Çin alışveriş sitesidir. Siteyi Google Chorme ile açarak dilini İngilizceye çevirerek bakmanız gerekiyor. Aksi halde Çince ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Erkek ve bayan giyim ürünleri ve ayakkabılar bulunmaktadır. Türkiye’ye ürün gönderimi vardır. Ayrıca ücretsiz kargo ile gönderim sağlanmaktadır.

 

 

17. Alışveriş Sitesi

www.strawberrynet.com

Site Türkçe dil seçeneği ile karşınıza gelecektir. Kozmetik ürünleri, parfümler, cilt bakım ürünleri, hediye ürünleri gibi seçenekleri mevcuttur. Ücretsiz kargo ile Türkiye’ye gönderim yapılmaktadır.

 

 

18. Alışveriş Sitesi

www.rockcreek.com

Spor giyim ürünleri, spor ayakkabı modelleri ve spor malzemelerinin yer aldığı bir web sitedir. Spor tutkunlarının kesinlikle gezinmesi gereken sitelerden biridir. Fiyatları uygun ve Türkiye’ye gönderim yapılmaktadır.

 

 

19. Alışveriş Sitesi

www.skatewarehouse.com

Kaykay, tişört, ayakkabı gibi ürünlerin dışında yine bir çok ürünün satışa sunulduğu bir web sitesidir.

 

 

20. Alışveriş Sitesi

www.footlocker.com

Erkek ve bayan ayakkabılarının satıldığı bu web sitesi Amerikan bir satış sitesidir. Ayakkabı haricinde özel çorap satışları da vardır. Türkiye’ye ürün gönderimi yapılmaktadır.

 

 

21. Alışveriş Sitesi

www.schuh.co.uk

Marka ayakkabıların bulunduğu bir web sitedir. Erkek, bayan ve çocuk ayakkabı kategorileri bulunmaktadır. Spor, klasik, bot vb. bir çok ayakkabı modelini bulabilirsiniz.

 

 

22. Alışveriş Sitesi

www.tennis-warehouse.com

Ayakkabı, tişört ve tenis raketi gibi ürünlerin bulunduğu bir alışveriş sitesidir. Ürünler marka ve kalitelidir. Ürün satışlarında fiyatlar oldukça ucuzdur. İncelemenizi tavsiye ederim.

Yukarıda bilgilendirmek amacı ile 22 adet yurtdışı alışveriş sitesi örneklerini verdim. Teker teker gezip dolaşıp değerlendirme yapabilirsiniz. Bilhassa ödeme yöntemlerini araştırarak güvenli ödeme yöntemleri ile alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Örneğin; Paypal gibi bilinen yöntemleri kullanmalısınız. Çünkü bu yöntemler sizi koruyan ve güvenli yöntemlerdir.

Size önerim banktransfer, moneygram ve westernunion gibi ödeme şekillerini isteyen web sitelerinden uzak durun. Çünkü bu şekilde yapılan ödemelerde yaptığınız ödemeyi hiç bir şekilde ispatlayamaz ve madur olursunuz.

 

 

 

en ucuz alışveriş sitesi , alısverıs sıtesı , giyim alışveriş sitesi , alışveriş sitesi kurmak , internet alışveriş sitesi , çin alışveriş sitesi , ucuz alışveriş sitesi , kapıda ödeme alışveriş sitesi , en uygun alışveriş sitesi , almanya alışveriş sitesi , hazır alışveriş sitesi , kıyafet alışveriş sitesi , yurtdışı alışveriş sitesi , en ucuz alışveriş sitesi hangisi , alışveriş sitesi isimleri , online alışveriş sitesi kurmak , alışveriş sitesi kurma , yeni alışveriş sitesi , ikinci el alışveriş sitesi , alışveriş sitesi nasıl kurulur , abiye alışveriş sitesi , türkiyenin en ucuz alışveriş sitesi , japon alışveriş sitesi , alışveriş sitesi giyim , koton alışveriş sitesi , en güvenilir alışveriş sitesi
internetten alışveriş sitesi , alışveriş sitesi scripti , alışveriş sitesi açmak

dmoz kaydı nasıl yapılır site ekleme, dmoz kaydı yapma sorgulama site ekleme, dmoz kaydı yapma site ekleme
dmoz kaydı kontrol site ekleme, dmoz türkçe site ekleme, dmoz sitemi nezaman yayınlar kabul eder
Dmoz’a site eklemek için yapılması gerekenler, Dmoz Nedir, Dmoz Kaydı Nasıl Yapılır?
Dmoz Nedir, Nasil Kayıt Olunur, Arananlar Şartlar Nelerdir, Dmoz (ODP) dizinine site ekleme
Arama Motorları ve Dizinlere Google, Yahoo, MSN, dmoz site eklemek, google kelime planlayıcı
anahtar kelime aracı anahtar kelime bulucu, google trends anahtar kelime bulucu, anahtar kelime nedir anahtar kelime bulucu
anahtar kelime bulucu, anahtar kelime nasıl bulunur, google anahtar kelime sorgulama
anahtar kelimeler nasıl belirlenir, E-ticaret Siteniz İçin Google Anahtar Kelime Planlayıcısı
Google Anahtar Kelime Planlayıcı’dan (Keyword Planner Tool) , Google Anahtar Kelime Planlayıcısı ya da Anahtar Kelime Aracı
Google Adwords Anahtar Kelime Planlayıcısı, Emlak Ofisleri İçin Google Kullanımı Ve Anahtar Kelime Analizi
Anahtar Kelime Nedir? Anahtar Kelime Yoğunluğu, SEO’da rakip analizi neden önemlidir ve nasıl yapılır?
E Ticaret Siteleri İçin Önemli Anahtar Kelimeler Nelerdir, Anahtar Kelimeler Eticaret siteleri online sanal mağazalar
Google AdWords Anahtar Kelime Planlayıcısı, Rakip Analizi – Rekabet Analizi – SEO
Google rakip analizi örneği rakip site, Google adwords rakip analizi, Google seo rekabet analizi, Google rakip site seo analizi nasıl yapılır
Google seo rakip analizi nasıl yapılır, Emlakçılara SEO Emlak Sitesi Google Sayfa Sıralama Yükseltme, Emlak Sitesi emlak siteleri için Seo Google Sayfa Sıralama Yükseltme
Emlak Sitesi emlak siteleri Emlakçılar google sıra yükseltme, Emlak Sitesi emlak siteleri Emlakçılar için seo hizmeti
Emlak Sitesi emlak siteleri Emlakçılar seo çalışması backlinks, Emlak Sitesi emlak siteleri Emlakçılar site yükseltme seo backlinks
Google Seo Emlak Sitesi emlak siteleri Emlakçılar seo, Google Pagerank Emlak Sitesi emlak siteleri Emlakçılar
Reklam Ziyaretçi Emlak Sitesi emlak siteleri için Emlakçılar, Hit Ziyaretçi Emlak Sitesi emlak siteleri için Emlakçılar
film siteleri için seo, e-ticaret siteleri için seo, haber siteleri için seo, oyun siteleri için seo

Yazar Hakkında

pagerank backlink paketleri tanıtım yazısı seo hizmeti google makale yayınlama çalışması - http://www.alisverissitelerin.com/

İnternetten Satış yapan güvenli Eticaret Online Mağazalar Tanıtımı Listesi, Firmalar Rehberi. SEO hizmeti uygun dofollow backlink fiyatları google pagerank sıralama yükseltme çalışması ilk sayfada çıkmak için backlink paketleri, Seo Backlink Satışı Yüksek Pagerank Prli Link Ücretleri, Kurumsal Seo Çalışması Paketleri Forum tanıtımı sosyal imleme hizmeti, anahtar kelimelerle Alexa Google trustrank page rank sıralama yükseltme ilk sayfada çıkmak için seo sem hizmetleri, güvenli organik tekil hit ziyaretçi alımı.

Yorum yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Seo Backlinks Tanıtım Yazısı
online mağaza
Site istatistikleri
Genel Son Dakika Haberleri
Spor Son Dakika Haberleri
takvim
Ağustos 2017
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
« May    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Hanajans Han Ajans Medya Reklamcılık Alışveriş Sitelerin www.alisverissitelerin.com - Backlink Paketleri SEO Tanıtım Yazısı Hizmeti Alışveriş Siteleri Listesi - En iyi güvenli ve ucuz Eticaret internetten alışveriş siteleri ve Online Mağazalar Listesi. Firma Rehberi ve Website Dizini. Samsung Galaxy iphone Lg Cep telefonu modelleri ve fiyatları, bilgisayar, laptop, tablet pc, notebook ultrabook, ipad, televizyon, kozmetik, Erkek kadın moda trend giyim, anne bebek genç çocuk ve hamile ürünleri, Abiye Elbise, Deri Mont, Bay Bayan Ayakkabı, satılık fotoğraf makinesi, kamera, handycam, ütü, sağlık bakım malzemeleri, Bikini, Bileklik, Bluz, Büyük Beden, Ceket, Cilt Bakımı, Çanta, Elbise, Etek, Ev Dekorasyon, Gecelik, Gömlek, Güneş Gözlüğü, Makyaj, Okul Alışverişi, Pantolon, Parfüm, Saat, Saç Bakımı, Sandalet, Sırt Çantası, Spor Ayakkabı, Takı, Tesettür Giyim, Topuklu Ayakkabı, T-shirt, Tunik, Yatak Örtüsü, nevresim takımları, mutfak aletleri, yazıcılar sarf malzemeleri, yazılım, monitor, hard diskler, projeksiyon, telsiz, müzik aletleri, motorsiklet ve oto aksesuar, en ilginç hediyelik eşya ve ürünler altın gümüş yüzükler kitaplar çiçekçiler dvd oyunları oyuncakları parfümleri klima bisiklet outlet bahçe bot çizme mayo oto lastik , protein tozu küçük ev aletleri kampanyaları Çamaşır Bulaşık Makineleri elektrikli ısıtıcılar objektifler termosifon şofben kombi uydu alıcı fax cihazları dijital dslr makineleri uzaktan kumandalı maketler banyo ofis çalışma odası takımları sobalar kategorilerinde en iyi markaların orjinal ürün satışını yapan online sanal eticaret mağazaları şirketleri firma rehberi, web sitesini arama motorlarına dizinlere ekleme kayıt, tekil hit ziyaratçi, trafik reklam kaynakları, eticaret sitesi kurmak için gerekenler, sahibinden ilan siteleri, bilim teknoloji sosyal medya gündem haberleri